reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
czesc sniezynki!!'

jak dzis wasze samopoczucie, mam nadzioeje ze rownie dobre jak moje(jak narazie nie moge narzekac, znaczey mam nadzieje ze to co najgorsze przeszlo). weszlam w 9 tydz i jakos mdloscie powoli mijaja, piersi caly zcas nabrzmiale ale juz takl bardzo mosno nie nbola jak wczesniej.

moj problem polega na tym, ze jesczze nie slyszalam bicia serduszka, tu w norwegii jest inny system ciezarowek... Martwie sie, ale bede w polsce za 5 yug i wtedy uslysze, juz nie moge sie doczekac. tylko o tym mysle.. A wy slyszalyscie juz serduszka??
pozdrawiam :-)
 
reklama
A ja jestem wyjątkową szczęściarą :-p Mnie nic nie "morduje". Faktycznie jak jestem głodna to mnie zmuli i muszę szybko coś wsunąć, na horyzoncie pojawiły się też zaparcia no i ciągle czuję cycochy, ale nie mogę się skarżyć :-D
 
Ja kochana słyszałam. Bardziej widziałam, bo na USG dostałam wykres no i dźwięk też był. A Ty miałaś robione USG ? W jaki sposób miałabyś usłyszeć serduszko ?


 
tu usg robione jest 1 , w polowie ciazxy, czyli kolo 18 -20 tydz... Jade do polski 9 sierpnia i od razu biegne na usg.. zobzczyc serducho:) Martwie sie strasznie czy wszytsko okej, ale nie mam innej mozliwosci, a jakos nie chce placic 800 zl za usg tutaj. dopoki nie mam plamien to nie ide na usg, gdybym cos czula czy jak to wtedy polece od razu i kasa nie bedzie wazna.

a powiedzcie mi , tak teoretycznie, jak cos niedobrego sie dzieje z dzidzia to sa plamienia, tak?? jak serduszko przestaje bic to tez?? czyli jak u mnei nie mam nioc z tych rzeczy to moge byc spokojna??? a i jeszcze, czy naprawde najwazniejsze sa pierwszysch 12 tyg, potem juz moge spokojnie spac.. dziekuje za odpowiedz, mam nadzieje ze po czesci mnei rozumiecie i moja sytuacje..
 
Słońce ! Chyba Cię muszę sprowadzić do pionu !! Co to za myśli. Na bank wszystko będzie OK.
Jak coś się dzieje to zdecydowanie najczęściej jest jakieś plamienie. Ale błagam Cię - myśl optymistycznie
 
dobrze bede!!

ja sie ogolnie strasznie ciesze ze bede mama, nawet nie zdajecie sobie sprawy. dla mnie to najlepsza wiadomosc, az mi sie plakac chce!! jestem pozytywnie nastawiona i wiem ze mi sie uda, bo bardzo tego chce! dziekuje za slowa otuchy, lubie to forum, chcoaiz mam z kim pogadac.. Mezowi boje sie jakos mowic i go jeszcze zamartwiac:)

dziekuje .-), milego dnia, ja w pracy ale bede tu zagladala co chwilunie, mama nadzieej ze bedzie spokojny poniedzialek:)
 
z mężem dokonaliśmy juz pierwszych konkretnych ustaleń co do imion a dokładniej co do 2 imiona, imionka bedo po dziadkach maleństwa czyli albo Marek albo Alina :)
nad pierwszym imieniem trwają jeszcze pertraktacje kazdy ma swoje typy i się ich trzyma :) chyba będzie trzeba poprostu pogadać z dzidzią które imnie jej się najbardziej podpoba :)
 
A wiecie, że mój M powiedział że na zdjęciu z USG widać dokładnie że to Milenka :-) A ja się boję rozczarowania, więc wolę myśleć na razie o Fasolce jak o Marcelku.
 
reklama
Do góry