reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

Szczerze mówiąc, rzadko używam mopa bo wole zwykła szmatę i ręce- jest mi najwygodniej. Ale skuszona panująca modą na tego typu sprzęt, kupiłam kiedyś mopa z frędzelkami- i nie używam.
 
reklama
Ja w zasadzie też myję na kolanach. Myłam mopem w ciąży i doszłam do wniosku,że tradycyjnie lepiej zbiera się ewentualne śmieci, które zostaną po miotle. Mopem myję klatkę schodową.
 
Ja w zasadzie też myję na kolanach. Myłam mopem w ciąży i doszłam do wniosku,że tradycyjnie lepiej zbiera się ewentualne śmieci, które zostaną po miotle. Mopem myję klatkę schodową.

ja tez myje na koanach, tym bardzije ze schylac sie nie moge, ale juz mi sie to znudzilo i mysle, ze w kuchni wygodniej by mi bylo uzyc mopa.
z fredzelkami odpada, bo wiem, ze tylko marze, a nie myje
 
ja tez myje na koanach, tym bardzije ze schylac sie nie moge, ale juz mi sie to znudzilo i mysle, ze w kuchni wygodniej by mi bylo uzyc mopa.
z fredzelkami odpada, bo wiem, ze tylko marze, a nie myje
To zależy jaki ja prztestowałam juz wiele ale ostatnio odżałowałam kase i kupiłam sobie tego z viledy i jestem naprawdę zadowolona :tak: a u mnie mycie podłóg odchodzi dość często bo nie tylko Tuśka brudzi ale i Mafi dzielnie jej pomaga;-)
 
ja tez podloge myje na kolanach, tak mi najlepiej.A podloge myje raz na 2 dni, bo mam duza kuchnie i salon, nie wydolalabym codzien
 
reklama
Do góry