reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

reklama
Mam pytanie zaczęłam prać ubranka po Zuzi i zauważyłam że parę rzeczy mi pożółkło :szok: tj nie całe ale zrobiły się takie żółte plamy ...czy moge zamoczyć to w vanish-u a potem jeszcze raz wyprać w proszku dla dzieci i czy to coś da ??? a może macie jakiś inny pomysł?
 
Mnie też część ubranek zżółkło, nie próbowałam ich brać vanishem ale pranie z namaczaniem nic nie dało...
 
ja mam podobne pytanie dziewczyny toniek mój szoruje tera dużo na brzuchu i kolanach i co nie uniknione jego białe bodziaki są zszarzałe nawet po praniu na 90 stopni czym to wybielić???i jaki jest dobry proszek dla dorosłych do białych ubrań????
 
w internecie wyczytałam żeby zamoczyć na noc w maślance a potem wyprać :-pciekawe czy coś by to dało

Byle nie w truskawkowej ;-)
Jak przetestujesz i się sprawdzi to ja w styczniu też tak zrobię. :tak:
Bo na razie nasze noworodkowe ciuszki czekają na maluszka co się właśnie rodzi.
 
kobietki w czym pierzecie firanki? ja proszkiem do bialego, czasem dodawalam sol, ale nie widizalam efektu. mam wrazenie ze sa juz zszarzale i chcialabym im dodac blasku. co radzicie?

Ja piorę w proszku do białego i dodaję 2 łyżeczki proszku do pieczenia;-) bialutkie jak nowe:-)

w internecie wyczytałam żeby zamoczyć na noc w maślance a potem wyprać :-pciekawe czy coś by to dało
Słyszałam o tym sposobie koleżanka tak robiła i twierdzi że wszystko zeszło:tak: wiec próbuj każdy sposób dobry;-)
 
Asia, Luandzia - ja namaczam ubranka po Staśku na kilka godzin w wannie z OXY, to jest odplamiacz z Biedronki, jest rewelacyjny. Jesli po namoczeniu zostaje jakaś plamka to lekko zapieram. Potem piorę w płynie do prania dla dorosłych, używam niemieckich i jednak są skuteczniejsze, potem mam zamair wyprać w dziecięcym Dzidziusiu z dodatkowym płukaniem.
 
reklama
ja mam podobne pytanie dziewczyny toniek mój szoruje tera dużo na brzuchu i kolanach i co nie uniknione jego białe bodziaki są zszarzałe nawet po praniu na 90 stopni czym to wybielić???i jaki jest dobry proszek dla dorosłych do białych ubrań????
no mamuśka czas przerzucić się na ciemniejsze rajtuzki albo spodenki:sorry2: Jak tak pomyślę to ja nie miałąm za dużo białych ubranek, na pewno 1 kpl. co miał do chrztu i kilka tych cieniutkich koszuleczek
 
Do góry