reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

Misia ja kłade Natke na plecach ,delikatnie prostuje nózki i tak mierze od główki do stóp
nie jest to na pewno dokładne,dlatego napisałam ze w domu a nie w przychodni.
 
reklama
Aneta, Karolla jak wy mierzycie wzrost swoim dzieciom? :confused:

W sumie to tylko konsultacja, po niej się dowiemy czy będzie miał zabieg... eh, kurde, ale mam stresa, jeśli rzeczywiście trzeba będzie go "obrzezać"? :baffled::sick::-(
Misia u nas w przychodni jest urządenie kładzie sie dziecko nóżki prostuje i jest spacjalna miarka !
Słuchaj kochana jeśli bedzie potrzeba (mam nadzieje że nie) to dobry chirurg zrobi to tak że śladu nie bedzie wiec piszę że musi to być fachowiec bo nasza znajoma lekarka - chirurg mówiła że niestety są tacy co robią topo łatwiźnie i zamiast delikatnie naciąć skórkę to ją wycinają a czym samym obrzezają chlopca :wściekła/y: debile!
 
o matko... Karolla chyba zażądam żeby asystowała przy tym zabiegu, jeszcze wytną za dużo i spartolą mu w końcu bardzo potrzebny sprzęt :eek: nie no, mam nadzieję że trafię na dobrego chirurga, ale mam nadzieję że zabieg nie będzie potrzebny :happy:
 
Misia bedzie dobrze, szkoda mi tylko Wikusia bo niby nie zapamiet ale zawsze boli....


u ns katar kurna ech wapno, cebion krople i masc pod nos sama przypisalam Hubertowi .....
 
Misia bedzie dobrze, szkoda mi tylko Wikusia bo niby nie zapamiet ale zawsze boli....


u ns katar kurna ech wapno, cebion krople i masc pod nos sama przypisalam Hubertowi .....
 
Pewnie misia wyprobujcie masc, ja ona nie pomoze to wtedy bedziecie sie martwic:tak:

No rzeczywiscie dziewczyny rosna jak na drozdzach!!
 
Dzisiaj bylismy z malym u pediatry, bo od swiat nam kaszle i cieknie mu z noska. Myslelimy, ze szybko przejdzie,a to juz troche dlugo trwa. Ale wszystko jest ok. Kazal tylko zakraplac do noska sol fizjologiczna, co juz i tak stosowalismy. Stwierdzil rowniez, ze u malych dzieci przeziebienia trwaja dluzej niz u doroslych:tak:
 
reklama
Do góry