reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

ręce mi opadły... Paweł mi zarejestrował dziecko do lekarza... do dzieci chorych... brawo :-)

Magduska,a po co miałas isc do lekarza,jakies szczepienie???

Casia moja Natala stawia cała stópke ,jak chodzi wzdłoz kanapy,ale jak próbowałam trzymac ja za raczke to staje na palcach,dlatego juz tego nie robie.
 
reklama
Igunia czasem staje na paluszkach, na pewno wtedy, kiedy próbuję zachęcać ją do samodzielnego chodzenia, ale dreptając w łużeczku i przy meblach tak boczkiem boczkiem z reguły całe stopy stawia.
 
Irenka raczej staje na całych stópkach, ale czasem zaczyna kombinowac i wtedy staje na paluszkach, na boczkach stopek, wykrzywia je tak ze sie boje ze sobie poskreca te maluśkie kostki. W sumie nie dawno zaczela tak serio stac, chyba jeszcze nie zawsze czai o co chodzi :)
 
dziewczyny mam problem,ile to jest 5 ml? lekarz powiedzial ze 1 lyzeczka,ale w nurofenie mam dozownik i wg tego wychodzi,ze 5 ml to cala lyzka....???
Moja Marika chora,ma katarek i kaszel,niby pluca czyste ale strasznie charcze podczas oddychania,lekarz chcial oczywiscie odrazu dowalic antybiotyk mmimo,ze stwrierdzil,ze to tylko chore gardlo,no ale w koncu przepisal tantum verde 3 razy po 1 psiknieciu,eurespal 3 razy po 5ml i krople do noska,nie za malo tego tantum verde?co Wasze dzieciaczki dostawaly na kaszel?:confused:
 
Kacha mnie pediatra poleciła podawać antybiotyki strzykawką - wtedy i objętość dokładnie odmierzona i bardziej prawdopodobne ze wszystko w buzi zostanie. Tym bardziej, że łyżeczką Krzysiek nie daje sobie leków podać.
 
Kachna ja bym tez odmierzyła tym dozownikiem! Duzo zdrówka życzymy

Ida nie pociesze cię, ale podobno bakterie coli trudno wytępić. My tez mamy wizyty w poradni nefrologicznej i tez niestety robimy co 3 tygodnie posiew i badania moczu. Polecam Ci stronkę
Gazeta.pl : Forum : Zdrowie dziecka
znajdziesz dużo informacji. Też zyczymy dużo zdrówka

Casia Bartosz też staje na całych stópkach
 
Kacha ja miałam to samo niby 5ml a to dużo wiecej niż łyżeczka ja dawałam łyżeczka bo mi sie ta miarka jakaś dupna wydała!
 
reklama
ja tam daje miarka ta ktora jest przy lekarstwie
a lyzeczka to emilka wypluwa i dlatego kupilam tutaj taki smoczek , z dziurka do ktorego sie wlewa lekarstwo a potem smoczek do buzi i wstrzykuje to jakby strzykawka
 
Do góry