reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk ciążowy osadzony bliko blizny po CC

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2024
Postów
2
Witam dzisiaj dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży ale niestety pęcherzyk ciążowy jest bardzo blisko blizny po CC. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na tan temat? Czy jest szansa że pęcherzyk przesunie się do góry?
 
reklama
Tam, gdzie pecherzyk sie zagniezdzil wytworzy sie lozysko. W takiej sytuacji jest ryzyko wrosnietego lozyska w blizne. Na pewno lekarz bedzie cie dokladniej monitorowal.
 
Witam dzisiaj dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży ale niestety pęcherzyk ciążowy jest bardzo blisko blizny po CC. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na tan temat? Czy jest szansa że pęcherzyk przesunie się do góry?
Hej, jestem w takiej samej sytuacji. 6 tydzień ciąży. Lekarka poinformowała, że trzeba odczekać 2 tyg i zrobić ponownie USG. Zapewniła mnie, że już miała takie przypadki, że zarodek odsunął się od blizny. Natomiast jeśli tak się nie zadzieję, dostanę skierowanie do szpitala i tam lekarze zdecydują. Powiedziała, że w takim przypadku raczej się usuwa ciążę. Niestety nie pozostaje nic tylko czekać.
 
Do góry