reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

reklama
To kiedy kolejna wizyta? Ja mam już u dr Małka 23.11
Mam we wtorek 16stego w tej poradni ginekologicznej w szpitalu św.Rodziny i chyba już tam zostanę. Zależy jaki gin będzie,czy wzbudzi zaufanie bo swojego w luxmedzie też mam na 23.11 ale chciałabym chodzić do tej św. Rodziny.
 
A Ty też już schodzisz z dawki estrofemu??
Jak od tamtego wtorku brałam już 2x1 a od tego wt 1x1 i +/- od tygodnia mam bóle i ciągnięcia... I zastanawiam się czy to nie od tego, że mniejszy łam dawkę
 
Mam identycznie tak samo. Taki sam schemat schodzenia z Estrofemu i też jakoś mnie brzuch boli,ciągnie ...niewiem jak to nazwać. Może to że macica jednak się już rozciąga trochę,jednak duże zmiany w naszych brzuszkach zachodzą. Tak się uspokajam. A proga dopochwowo też masz brać do 12 tygodnia?
 
Tak tylko mi jeszcze dołożyła progesteron Besins 100 2x1 bo jak badałam progesteron to miałam 12.97 i według niej jest ok, byle więcej niż 10. Ale dla mojej spokojnej głowy kazała brać jeszcze 100mg 2x1. Zaszkodzić nie zaszkodzi a ja będę spokojniejsza
Mam identycznie tak samo. Taki sam schemat schodzenia z Estrofemu i też jakoś mnie brzuch boli,ciągnie ...niewiem jak to nazwać. Może to że macica jednak się już rozciąga trochę,jednak duże zmiany w naszych brzuszkach zachodzą. Tak się uspokajam. A proga dopochwowo też masz brać do 12 tygodnia?
 
Tak tylko mi jeszcze dołożyła progesteron Besins 100 2x1 bo jak badałam progesteron to miałam 12.97 i według niej jest ok, byle więcej niż 10. Ale dla mojej spokojnej głowy kazała brać jeszcze 100mg 2x1. Zaszkodzić nie zaszkodzi a ja będę spokojniejsza
Lepiej więcej niż mniej....i człowiek spokojniejszy. A bierzesz go doustnie czy dopochwowo bo ja go zawsze na miesiączkę brałam doustnie i takie miałam zawroty głowy po nim że czasem musiałam się położyć bo na nogach nie szło ustać
 
Lepiej więcej niż mniej....i człowiek spokojniejszy. A bierzesz go doustnie czy dopochwowo bo ja go zawsze na miesiączkę brałam doustnie i takie miałam zawroty głowy po nim że czasem musiałam się położyć bo na nogach nie szło ustać
Dopochwowo. Jak brała doustnie to miałam dokładnie to co mówisz..
 
Masz rację...każdy miesiąc jest wielkim bólem...im dłużej to trwa tym gorzej się przez to przechodzi,badania,wizyty u lekarzy,faszerowanie się lekami,współżycie jak w zegarku i potem rozczarowanie za rozczarowanie. My podjęliśmy decyzję trzy lata temu,miałam podchodzić do laparoskopi dwa lata temu ale zachorowałam na nowotwór nerki. Musieliśmy zapomnieć na ponad półtora roku o staraniach,ciąża była zabroniona. Wyszłam z tego i zielone światło pojawiło się w styczniu tego roku,badania hormonów,hsg i mieliśmy zacząć stymulację,pełną nadzieji która znikła szybko przez pandemię i w czerwcu już zdecydowaliśmy na klinike. Owulacja wywołana książkowo,pęcherzyki pękały i ciągle nic. Potem zastrzyki dołożone aby zacząć od grudnia inseminację i hiperstymulacje która skończyła się w szpitalu. Zrobiliśmy kilka kroków do tyłu.Wkolo wszyscy już mają dzieci. Ja zaraz 31 lat i w domu pusto,wiecznie sami.... I ciągłe myślenie o finansach na kolejne wizyty i badania....słowo ciężko już nie oddaje tego co człowiek co czuje...
Hej czy udalo ci sie wkoncu zajsc w ciaze ? Mam ten sam problem teraz , kilka owulacji za soba a ciazy brak :(
 
Hej czy udalo ci sie wkoncu zajsc w ciaze ? Mam ten sam problem teraz , kilka owulacji za soba a ciazy brak :(
Witam. Droga łatwa nie była ale udało się. Tylko że skończyło się na In Vitro. Pierwszy transfer we wrześniu się nie udał. Drugi w październiku z dwoma zarodkami się udał. Jestem w 8 tyg. ciąży.
Niestety stymulację nic nie dawały. Dopiero In Vitro pomogło.
 
reklama
Do góry