reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

Dziewczyny a jeszcze nurtuje mnie jedno pytanie, mój lekarz powiedział że lewy jajnik to zdecydowanie jajnik policystyczny, prawy wygląda dużo lepiej i pan doktor stwierdził że w nim pokładamy nadzieję. I tu moje pytanie czy to oznacza, że lewy jajnik już się nie nadaje do niczego ? Muszę koniecznie bo zapytać na następnej wizycie, ale wiecie jak to jest, przed wizytą masa pytań a gdy tam jestem to zapominam o wszystkim... Dodam że na zdjęciu z usg widać że cały lewy jajnik jest w pęcherzykach.[emoji22] Ehhh staram się myśleć pozytywnie, ale coraz mi ciężej.
 
reklama
Cześć Kochane !

Już mialam troche dosc lekarzy...

Chciałabym cos Wam pokazać
20180709_185031.jpeg
 

Załączniki

  • 20180709_185031.jpeg
    20180709_185031.jpeg
    40,5 KB · Wyświetleń: 952
Jeszcze nie wiem czy jest czego... Póki co strasznie panikuje [emoji52] wstyd się przyznać ale tak jest...
Wiadomo, że na tym etapie może być różnie. ale nie ma co mieć czarnych myśli [emoji8]będzie co ma być, nerwami się nie pomaga :) ważny jest też sam fakt, że się udało i organizm się odblokował :)

Powiem Ci, że przez nasze długie starania o dziecko, to nawet teraz w 35 TC nie umiem skakać ze szczęścia i czy czas tak ostrożnie z mężem się cieszymy, bo też lekkie obawy całą ciążę mam. To zejdzie ze mnie mam nadzieję, jak zobaczę już małego po drugiej stronie brzucha :)
 
reklama
Wiadomo, że na tym etapie może być różnie. ale nie ma co mieć czarnych myśli [emoji8]będzie co ma być, nerwami się nie pomaga :) ważny jest też sam fakt, że się udało i organizm się odblokował :)

Powiem Ci, że przez nasze długie starania o dziecko, to nawet teraz w 35 TC nie umiem skakać ze szczęścia i czy czas tak ostrożnie z mężem się cieszymy, bo też lekkie obawy całą ciążę mam. To zejdzie ze mnie mam nadzieję, jak zobaczę już małego po drugiej stronie brzucha :)
A jak u Was ?
Strasznie się denerwuje. Pani przy pobraniu jeszcze mi powiedziała że chyba bardzo się denerwuje bo ręki w miejscu utrzymać nie mogłam [emoji23]
Gratulacje byłaś stymulowania col czy naturalny cykl
Odpuściłam i nigdy clo nie brałam.
 
Do góry