reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Mina aż musiałam sobie wygooglować tą grę, wygląda fajnie:-) Bardzo podoba mi się ten pomysł z prezentami od maluchów.
A ja stoję przed dylematem zakupowym - zastanawiam się nad przybornikiem do powieszenia na łóżku. I w sumie już byłam na niego zdecydowana, kiedy naszły mnie wątpliwości czy faktycznie będzie mi potrzebny:confused: Jakie jest wasze zdanie na ten temat, może któraś z was może coś z własnego doświadczenia się wypowiedzieć?
Debi ja maluchy tak właśnie początkowo planuje kłaść - najpierw w rożku, a potem w śpiworku.
 
reklama
vibeke co do przybornika to musisz pomyslec co do niego włożysz, co musi być pod ręką.. mokre chusteczki, smoczki, pieluchę tetrową, .. nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Dla mnie osobiście to zbędny wydatek bo ja lubię mieć pod ręką ale w szafce
 
a podpowiedzcie mi jak sie kupuje kilka rzeczy od jeden osoby.
Ja też korzystam z opcji koszyka, wtedy automatycznie Ci podlicza koszty wysyłki.
A co do "płacę z Allegro" to tak jak dziewczyny pisały, jest szybciej (bo sprzedawca od razu dostaje potwierdzenie, że zapłacone), a i łatwiej taką płatność zrobić bo nie musisz uzupełniać tych wszystkich danych do przelewu.

Ja nie mam pojecia w czym dziecko bedzie spac,jakoś te śpiworki też wydaja mi sie duże i sie boje czy mały sie nie wsunie do niego.na razie chyba tylko becik a potem kocyk.
No właśnie też nie bardzo łapię jak taki maluch śpi w śpiworku, wydają mi się strasznie długie, plus jeszcze fakt że nie przykrywają łapek? Koleżanka mówiła, że za długi śpiworek można zawinąć, a jej synek i tak łapki zawsze trzymał nad głową, więc było to bez znaczenia. Najpierw na pewno będę miała rożek, a potem się zobaczy.

A ja stoję przed dylematem zakupowym - zastanawiam się nad przybornikiem do powieszenia na łóżku. I w sumie już byłam na niego zdecydowana, kiedy naszły mnie wątpliwości czy faktycznie będzie mi potrzebny:confused: Jakie jest wasze zdanie na ten temat, może któraś z was może coś z własnego doświadczenia się wypowiedzieć?
Doświadczenia nie mam, ale przemyśleniami mogę się podzielić;-) Zrezygnowałam ostatecznie z tego zakupu, bo stwierdziłam, że zasłoni pół łóżeczka i szkoda trochę braku wentylacji. A drugim bokiem łóżeczko będzie przy ścianie. Poza tym to kolejny zbieracz kurzu. Mam koło łóżeczka taką małą komódkę (albo raczej duży stolik nocny) i liczę, że na drobne szpargały będzie wystarczający, w przeciwnym wypadku pewnie taki przybornik byłby bardziej przydatny.
 
Mina myślę, że spadające małpki to świetny pomysł na prezent, bo raz, że gra fajna, a dwa, że będziecie z nim grać i poświęcać mu czas. :tak: super pomysł.


ja przybornik sobie darowałam, bo nie mam przewijaka i z pieluchami będę śmigać pewnie po całym domu więc dla mnie to zbędny wydatek ;-) ale myślę, że dla vibeke to dobry pomysł, bo przy dwójce to i tak nie wiadomo w co ręce włożyć.

patrzcie co wynalazłam

lampka pewnie będzie jednak ta i będzie w prezencie od Mikołaja (od dziadków oczywiście :-D)
Lampka przytulanka Barbapapa Lumilove Pabobo - Lampki

i zakochałam się w otulaczku. wiem, że kupa kasy, ale się chyba nie powstrzymam :no:
Otulacz Leaf wzorki Wallaboo czerwony - Otulacze
 
dla amelki mialam cos takiego to lampka z melodyjkami kolysankami 31pkLqjELnL._SL500_AA300_.jpg

a myslalam teraz o czyms takim
fs-375_3z.jpg
 
Mina mamy spadające małpi,fajna gra i kupa śmiechu.Ja też myślę nad prezentem,może coś z lego??Nie mam pojęcia u niego teraz gry na nds są na topie więc może gierkę.
Vibeke jak dla mnie taki przybornik zbędny bo ja wolę mieć wszystko na szafce,a nie szukać po kieszonkach,koło łóżeczka planuję postawić właśnie komodę i na niej kosmetyki,a w szufladzie pampersy.
Śpiworki są mniejsze i większe .Ja mam jeden taki malutki ,a 3 już dużo większe więc nie ma opcji aby junior się zsunął w dół.Na początku pewnie będę trzymała K w rożku
 
Anć widziałam już gdzieś te lampki, wyglądają bardzo fajnie tylko mnie martwi to, czy na pewno są całkowicie bezpieczne? Co do otulaczka to jeszcze motherhood ma Otulaczek - kup Otulaczek | Motherhood.pl, ale z tego co widzę to zupełnie inna konstrukcja.
Azorek ta druga lampka wydaje się fajna, bo z tego co widzę to chyba ma jakieś ograniczenia po jaiki czasie się wyłącza i przestaje grać.
Aguga widzisz problem w tym, że nie mam gdzie tej komody postawić:-(
Erde no właśnie mój mąż dokładnie to samo powiedział jak wczoraj o tym rozmawialiśmy, że ten przybornik będzie zasłaniał częściowo dzieci i będzie też przez to gorsza cyrkulacja powietrza w łóżeczku.
 
Polecam spadające MAłpki Wojtek dostał rok temu na urodziny od kolegi. Fajne są też skaczące żabki ale droższe ok. 80zl. A te Małpki to lepeij zainwestować w troche droższe bo my mamy takie najtansze i trochę się palstik wylamal w tej palmie i niedokladnie dolega.
 
reklama
Do góry