reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

szczerze to przeraza mnie wielkosc zbiorniczka, chyba trzeba bylo od poczatku zbierac
moim zdaniem Frida ma wydodniejszy ksztalt, sama koncowka jest zbiorniczkiem, bez zbednych buteleczek czy fiolek
 
reklama
właśnie kupiłam łóżeczko i matracyk i chcę dokupić pościel. Pytanie do doświadczonych mam: lepiej wziąć kołderkę 135/100 czy 120/90?
 
wernkika, to zależy od łóżeczka. Te większe są do łóżeczek 140x70, a te mniejsze do 120x60.

Paja, udane polowanie, karuzela śliczna.
 

ja też mam fride i jestem zadowolona :happy2:

właśnie kupiłam łóżeczko i matracyk i chcę dokupić pościel. Pytanie do doświadczonych mam: lepiej wziąć kołderkę 135/100 czy 120/90?

Moj Tosiek ma standardową kołederkę, VITAMINER RAND Pościel do łóżeczka, 4szt. - IKEA takie poszewki pasują. Myślę, ze tez pod tym kątem warto wybierarać pościel.

Moja mama poszalała dzisiaj w komisie dziecięcym :-D upolowała karuzelę z lampką i muzyczką taką jak ta karuzela smiki(smyk) światło,muzyka +pilot (2575528810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i całą siatkę pajacyków i śpiochów za 3-6zł, większość wygląda na nowe :-) właśnie się piorą :-D

super :-) takie zakupy są najlepsze :happy:



aaaa ... w lidlu są ciuszki dziecięce fajne, jakościowo sprawdzone juz ;-) LIDL Polska - lidl.pl
 
Ostatnia edycja:
vibeke ja też już kiedyś o to pytałam i dziewczyny w większości mówiły o miękkim,a ostatnio położna potwierdziła że o wiele lepiej miękki bo dziecko można bardziej otulić
 
Ja też zakupiłam fridę i w ogóle pierwszy raz widzę takie ustrojstwo na oczy. Jakieś to dziwne, ale jak będzie trzeba z niego korzystać to będziemy :tak:
(....)
Dziewczyny, a w jakim rozmiarze zabieracie ciuszki do szpitala?
ja niewiem ale wydaje mi sie frida lepsza - niz ten co jest do odkurzacza .
Siostra miala wlasnie ten drugi, dziecko na sam odglos odkurzacza ryczalo w niebo glosy - bidulka.

rozmiar biore 'new born' - czyli 56 cm - czasem 50 ale te rozmiary to takie pomieszanie z poplataniem jest.
Dobrze ze mieszkam zaraz przy szpotalu - moze 5 minut na nogach wiec siostra w razie co mi podrzuci co innego :D

Ja z kolei urodziłam się 63cm i ponad 4kg, więc w mniejsze niż 62 bym nie weszła.
Ja mialam 62 [albo 64 cm] ale wazylam tylko 3 kilo :D Wygladalam jak szczur podobno :D
....pytanie odnośnie rożka. Jaki kupować - usztywniany czy miękki
Ja kupilam usztywniany - ale to usztywnienie jest takie ze w kazdej chwili mozna wyciagnac [przynajmniej w moim] wiec w razie co nie ma problemu.
Tutaj pytalam wczesniej dziewczyn co radza i raczej mowily ze wygodniejszy jest bez usztywnienia - ale ja mialam juz swoj zamowiony :D

---------------------------------------- EDIT ----------------------------------------------------
Moja lista apteczkowa:
- rumianek
- cos na kolke
- witamina d3
- masc majerankowa
- roztwor z soli morskiej
- sol fizjologiczna
- gaziki [nasaczone alkocholem]
- gaza jalowa
- woda utleniona
- czopki glicerynowe
- czopki przeciwgoraczkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie rożka. Jaki kupować - usztywniany czy miękki?

Najlepiej dwa :-D
Przegapiłaś temat kochana, ostatnio gdzieś tu krążył i zdania są podzielone.
Czyli co komu wygodniej ;-). Ja mam zwykły, nie wiem czy mi się przyda więcej niż raz, z moich koleżanek żadna z rożka w domu nie korzystała, okrywały kocykiem. Zobaczymy w praktyce.

Paja piękna karuzela!! Zakupy się mamie udały :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry