reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Widziałam prezentację czegoś takiego w tv - chyba w programie "inspektor gadżet" czy jakoś tak i okazało się, że złożenie i rozłożenie takiego cuda to wyższa szkoła jazdy. Ale na zdjęciach prezentuje się rewelacyjnie. :-)
 
reklama
całkiem niezły sprzęt jak ktoś musi pokonywać spore odległości bez samochodu, w moim przypadku raczej nie przydatne
 
te przednie kola podwojne na sniegu ci sie zapchaja niestety wiem bo testowane bylo:tak:i kiepsko niestety sie sprawdza albo co chwile odtykasz snieg spomiedzy kolek albo pchasz na sile bo sie nie kreca:no:

A widziałyście taki bajer? :)

http://www.elitebaby.pl/pl/Strona-glowna

Pomarzyć można ;)
ciezko sie skalada i rozklada fotelik jak sie zdejmie z dzieckiem to sie giba do tylu wiec trzeba podpierac. pomysl jest ogolnie swietny uwazam ale trzeba poczekac az ktos troche nad tym popracuje zeby latwiejsze w obsludze bylo:tak::-)
 
Ja za wózkami jeszcze nie rozglądałam się. Niby mamy jeszcze ten po Olusiu, ale on to może zostać w rezerwie u dziadków.
 
Lorelain wózeczek dośc fajny i nie taki wielki gabarytowo.Co do tego ze gondola jedna pod druga to za wiele w niej nie pojezdza, za to spacerówki juz lepiej sa rozmieszczone:-)
 
Lorelain na stronie 9 dziewczyny daly pare blizniaczych linkow:) mi sie ten podoba w pl kosztuje 3600zl, a ktoras linka z ebayu zalaczyla BABYACTIVE TWINNY 3IN1 TRAVEL SYSTEM DOUBLE BUGGY FOR NEW BORN BABY AND TODDLER | eBay

byl na allegro ale juz go nie widze
ja czesto jezdze samochodem to w sumie gondole nie wiem czy bede uzywala a tak to sa foteliki samochodowe i mozna je i do wozka podpiac i do samochodu i wiadomo na pozniej spacerowka:) gondole tez sie pewnie przydadza ale najbardziej mi zalezy na fotelikach samochodowych, zeby jak gdzies jedziemy to nie wozic wszystkiego ze soba

tylko jak patrze to w zestawie jest tylko jeden fotelik samochodowy;/ no coz moze w wersji PL jest inaczej:))
bede szukac do skutku:)
 
Ostatnia edycja:
W tym wózku dla bliźniąt bardzo podoba mi się wiele możliwości ułożenia w spacerówce :)
 
reklama
mi się w nim nie podoba że tak są jedno nad drugim niewiele bo w momencie gdy spacerówki są do siebie to 1 dziecko ma na wysokości oczu nogi bliźniaka :/
 
Do góry