reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ptyśka, te skarpetusie biedronki to z h&m?? Ostatnio miałam je kupić :-) ale wzięłam parę innych rzeczy i odłożyłam je na następne zakupy :-) do tego jest też bluzeczka (albo body) i spodenki krótkie, ale takie typowo letnie więc chyba na jesień średnio przydatne, chociaż bodziak to się przyda :-) a cała reszta równie słodka :-)
 
reklama
Dziewczyny piękne zakupy!
A na skarpetki z biedronką to widzę, że nie tylko ja się czaję :-) Mimi też je miałam wziąć ale wzięłam kilka innych rzeczy i stwierdziłam że następnym razem :-)
 
i ja sie pochwale moim zakupem 2369489702_1.jpg jestem nuzaleniona od bodziakow z h&M
 
Arwen, super bodziak :-)

Ja fotki, swoich nowych zdobyczy wstawię jak odbiorę Olusia z p-kola, bo dałam mamie aparat żeby zdjęcia porobiła jak ta straż przyjedzie :-)

Ja tak samo miałam za dużo nie kupować bo po Olusiu mamy całe mnóstwo ciuszków, ale ciężko mi się oprzeć. Dodatkowo tłumaczę to sobie, że teraz dziewczynka to trzeba coś dokupić :-)
 
sonkaa, jesteś niesamowita :-) Michaś będzie mógł się przebierać do woli :-) jak tak przy Olusiu szalałam hehe. A oczywiście zakupu super :-)
 
arwen super pasiak:-)
mimii pewnie, że musisz, różowych po chłopcu nie masz ;-)
sonkaa śliczne kolorki:-)

My się wczoraj śmialiśmy z M. że body i śpiochy synuś będzie nosił jeden raz i będziemy wyrzucać zamiast prać, tyle tego naznosiłam do domu :-D I czuję, że to jeszcze nie koniec :rolleyes2:
 
reklama
ptyśka biedroneczki są przesłodkie :tak:
arwen bodziak z tygryskiem i w dodatku taki pasiasty powalił mnie na kolana.... chyba muszę się wybrać do h&m...
sonkaa super ciuszki :tak:
I ja w końcu się zebrałam i zrobiłam fotki, a takie różności kupiłam...
28.jpg29.jpg34.jpg30.jpg31.jpg32.jpg33.jpg35.jpg36.jpg37.jpg
 
Do góry