reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Jutrzenka, Mallinowa Paula, ale cudeniek nakupiłyście :-) i to za jakie pieniądze :szok: nie dziwię się bo też bym brała. A ciągle nie znalazłam jakiegoś najbliższego Pepco koło siebie. Za to też dzisiaj zaszalałam, ale dużo skromniej, jutro wstawię fotki :-)
 
reklama
Piękne ciuszki i w jakich super cenach :szok: szok. Ja też kilka rzeczy kupiłam, ale muszę się zebrać i porobić fotki, więc na dnich coś wkleję ;-)
 
szalejecie dziołchy :tak: a te buciki miodzio :-) któraś tu wrzuciła daszek na ptaszek hahahaha dzięki uśmiałam się jak nigdy czego to ludziska nie wymyslą jeszcze dla takich bobasków :-D

A jak jak obiecałam tak wzrucam moje spodenki zakupione w szpitalnym sklepiku :-D DSC01444.jpg

I wczorajsze małe szaleństwo DSC01445.jpgDSC01446.jpgDSC01448.jpg

I żeby nie było to nie róż tylko malina :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry