reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny, wczoraj pierwszy raz miałam zachciankę. Wymarzyłam sobie kajzerke z makiem, z sałata, szynka, mozzarella i pomidorem. No takiego pragnienia nie miałam jeszcze. Od wszystkiego raczej mnie odrzucą, jem bo jem. Musiałam jechać do Lidla, kupić to czego nie miałam. Zjadłam DWIE bułki... 4 kanapki. To najbardziej obfity posiłek jaki w ostatnim czasie zjadłam. Jestem pełna, ale jaka szczęśliwa ☺️
Na zdrowie....
Ja ciężko trawie teraz ten bigos ale warto było...Poza tym coś robić trzeba wiec trawię i dobrze mi
 
reklama
Jestem po usg- wg usg 11t1d. Według doktora zdrowy bobas🥰🥰 serducho jak dzwon, przepływy ok, wody plodowe ok🥰🥰 pytał czy płeć chce znać. Mówię, że wiem chlopiec bo badalismy zarodki. " a jest Pani pewna? Bo poki co to dziewczynka ale zobaczymy pozniej" haha " zobaczymy kto lepszy genetyk" 🤣🤣🤣

Teraz czekamy na prenatalne🥰🥰
 

Załączniki

  • 6a5b0eed-5f23-4a73-a2d6-e7ebad84ea9e.jpg
    6a5b0eed-5f23-4a73-a2d6-e7ebad84ea9e.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 88
Jestem po usg- wg usg 11t1d. Według doktora zdrowy bobas🥰🥰 serducho jak dzwon, przepływy ok, wody plodowe ok🥰🥰 pytał czy płeć chce znać. Mówię, że wiem chlopiec bo badalismy zarodki. " a jest Pani pewna? Bo poki co to dziewczynka ale zobaczymy pozniej" haha " zobaczymy kto lepszy genetyk" 🤣🤣🤣

Teraz czekamy na prenatalne🥰🥰
piękne zdjęcie! Rośnijcie zdrowo ❤️❤️❤️
 
Jestem po usg- wg usg 11t1d. Według doktora zdrowy bobas🥰🥰 serducho jak dzwon, przepływy ok, wody plodowe ok🥰🥰 pytał czy płeć chce znać. Mówię, że wiem chlopiec bo badalismy zarodki. " a jest Pani pewna? Bo poki co to dziewczynka ale zobaczymy pozniej" haha " zobaczymy kto lepszy genetyk" 🤣🤣🤣

Teraz czekamy na prenatalne🥰🥰
Boziu, jaki dzidziuś 🥰 zrobiłaś mi dzień tym zdjęciem 🥰❤️
 
reklama
Jestem po usg- wg usg 11t1d. Według doktora zdrowy bobas🥰🥰 serducho jak dzwon, przepływy ok, wody plodowe ok🥰🥰 pytał czy płeć chce znać. Mówię, że wiem chlopiec bo badalismy zarodki. " a jest Pani pewna? Bo poki co to dziewczynka ale zobaczymy pozniej" haha " zobaczymy kto lepszy genetyk" 🤣🤣🤣

Teraz czekamy na prenatalne🥰🥰
Ojojoj 😍😍😍 jakie cudowne usg! ❤️ Mi też zrobiłaś dzień tą fotką! 11 tydz i tyle juz widać, nawet płeć😍!
 
Do góry