reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ufff nadrobiłam czytanie :) Wczoraj cały dzień intensywny wizyta w US potem lekarz z córką, a wieczorem mdłości mnue ścięły z nóg. Już się zaczynałam martwić, że tak cały dzień w dobrej formie hahaha
Ale dzisiaj standard mdłości na poziomie przeciętnym i oby do końca I trymestru.
Dzisiaj piąteczek, jak tam weekendowe plany? My jedziemy do ortopedy do Szczecina to przy okazji zostajemy na noc :) Miłego dnia!
 
Witam i współczuję
Kondolencje

Ja zadzwoniłam do laboratorium i w pon robie badania. Powiedziala ze za 1 razem się ogarnie tylko na costam 2 dni sie czeka na wynik.
Dziś Em ma wolne wiec juz u nas weekend.
Ja bym jeszcze spała ale wc wzywało i leki trzeba wziąść.
Co do odczuć to można żyć, biust cyklicznie tkliwy albo wrażenie ciężkości,na wieczor chyba najbardziej go czuję.

Kurcze 1 wątek październikowy a jednak w objawach te 4 tyg powodują że ktoś ledwo zipie bo ma 7 tc a inne np ja juz dalej...troszkę mnie to myli i zaraz myślę jak mam ja... A przecież te 2 tyg wstecz też miałam intensywniej....
Takie ot przemyślenia

Miłego dnia,powodzenia na wizytach
 
Mnie jest ciągle zimno. Też tak macie ? A ręce i stopy lodowate... u mnie żadnych bo mój facet pracuje w weekend A ja z córka siedziec będę..
 
reklama
Tinulka- kochana mocno mi przykro 🥺
Ja osobiście żadnego mojego dziadka nie pamietam, jeden zmarł jak jeszcze nie było mnie na świecie, a drugi, kiedy byłam niemowlęciem….
Żałuje ze nie miałam możliwości ich poznać, i mieć z nimi jakichkolwiek wspomnień.

Tudotka- ooo, Szczecin, moje rodzinne miasto ❤️ zjedz za mnie pasztecika z Krzywoustego albo frytki w bułce z Mak Kwaka ❤️❤️❤️❤️❤️ jak ja za tym tesknieeeee ❤️❤️❤️❤️

Ogólnie to dzień dobry - gratuluje wszystkich wczorajszych pięknych usg i w sumie dzisiejszego pierwszego usg z kropkiem również ❤️❤️

Jak samopoczucia?

U mnie małż dzisiaj wziął wolne, żeby mieć na mnie oko po wczorajszych akcjach.
Pogoda paskudna, deszcz, szaro i buro.

Mdlosci wróciły, piersi bolą, plamien jak na razie nie ma w ogóle.
Odkąd oczyściłem się z tego krwiaka ogółem jakoś inaczej się czuje, o wiele bardziej komfortowo, jakoś tak …. Lżej w podbrzusze. Dziwne to to.

Życzę wam spokojnego dnia i samych pozytywnych wieści ❤️
 
Do góry