reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Kochane tak sie zastanawiam, czy któraś z Was ma już takie pełne, świadome poczucie że jest w ciąży? Bo ja jeszcze żyje w takim troche świecie zawieszonym. Moze dlatego ze jeszcze czekam na wizytę gdzie bedzie widać zarodek i serduszko - wiec entuzjazmu jeszcze nie ma.. (jestem 6 tydz) Moja znajoma miała puste jajo i z tyłu głowy czekam na te wizyte zeby zarodek był widać. Pamiętam jak ona przeżywała te wyczekiwanie zarodka. Jakoś to uktwiło mi w głowie i boje sie głośno cieszyć... Moze tez fakt, ze nikt jeszcze z rodziny nie wie o ciąży (prócz męża i mamy) i ta tajemnica powoduje ze życie plynie caly czas tak samo...Objawów nie mam w sumie, czasem coś zakłuje raz na kilka dni, głowa mnie tylko ćmi od kilku dni..
Kiedy do Was przyszła świadomość że rozwija się w Was nowe życie? Kiedy poczułyście łączność? Kiedy to w Waszym zyciu stało sie oficjalne? Czy tylko ja taka wycofana jestem we wszystkim.. 😕
Mam podobnie czekam na wizytę, na serduszko i na prenatalne jak będę wiedziała że wszystko ok to wtedy będzie się można cieszyć i dzielić wiadomością z bliskimi 😀
 
U mnie, jak wszystko będzie dobrze, różnica 1 rok i 10 miesięcy, rocznikowo tylko 1 rok :)
U mnie podobnie 😀rocznikowo rok a takto rok i 8 miesięcy i też trzymam kciuki żeby było dobrze 😄 chyba tak mam no mam za sobą ciążę biochemiczna i człowiek trochę inaczej do wszystkiego podchodzi bardziej ostrożnie
 
Jakie badania prenatalne są w pl robione?

Mi przy chłopcach sprawdzał przeziernosc karkowa- to było ok i nic więcej nie robili wtedy. Teraz się zastanawiam czy nie zrobić NIFTY testu- ale pogadam z moim długorękim jak będę mieć termin 8.03.

I pytanko do pracujących zawodowo, co robicie? Co wam wolno a czego nie i kiedy planujecie na urlop już iść?

Ja jestem w Czerwonym Krzyżu- pielęgniarstwo środowiskowe, na razie nie mogę robić weekendów i podnosić ponad 10 kg i dostanę praktykanta od przyszłego tygodnia żeby mi było łatwiej, i jeszcze jestem zwolniona z obowiązku noszenia maseczki ffp2 - u nas obowiązek noszenia jej wszędzie jest
 
Jakie badania prenatalne są w pl robione?

Mi przy chłopcach sprawdzał przeziernosc karkowa- to było ok i nic więcej nie robili wtedy. Teraz się zastanawiam czy nie zrobić NIFTY testu- ale pogadam z moim długorękim jak będę mieć termin 8.03.

I pytanko do pracujących zawodowo, co robicie? Co wam wolno a czego nie i kiedy planujecie na urlop już iść?

Ja jestem w Czerwonym Krzyżu- pielęgniarstwo środowiskowe, na razie nie mogę robić weekendów i podnosić ponad 10 kg i dostanę praktykanta od przyszłego tygodnia żeby mi było łatwiej, i jeszcze jestem zwolniona z obowiązku noszenia maseczki ffp2 - u nas obowiązek noszenia jej wszędzie jest
pappa+usg, można tez robić na własna rękę np. Nifty
 
reklama
Do góry