reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Moje odczucia są ok jak jestem ma domowo odpoczne czy porobię coś wedle uznania, wiadomo ...albo podusię przytulę. Jak jest bardziej intensywny dzień to czuje się jak po maratonie...wiec dozuję atrakcje i zadania.
Apropo od jutra szkoła wiec sie zacznie z dzieckiem polka galopka.
Oby wszystko dobrze szło ....
 
reklama
Moje odczucia są ok jak jestem ma domowo odpoczne czy porobię coś wedle uznania, wiadomo ...albo podusię przytulę. Jak jest bardziej intensywny dzień to czuje się jak po maratonie...wiec dozuję atrakcje i zadania.
Apropo od jutra szkoła wiec sie zacznie z dzieckiem polka galopka.
Oby wszystko dobrze szło ....
tez mnie to trochę przeraża.
Jednego do szkoły, a drugiego siła rzeczy ze sobą trzeba wziąć.
Chwała ze szkoła blisko a my mu niedawno kupiliśmy te rowerki z uchwytem dla rodzica- wygodne to to to.
 
Kochane tak sie zastanawiam, czy któraś z Was ma już takie pełne, świadome poczucie że jest w ciąży? Bo ja jeszcze żyje w takim troche świecie zawieszonym. Moze dlatego ze jeszcze czekam na wizytę gdzie bedzie widać zarodek i serduszko - wiec entuzjazmu jeszcze nie ma.. (jestem 6 tydz) Moja znajoma miała puste jajo i z tyłu głowy czekam na te wizyte zeby zarodek był widać. Pamiętam jak ona przeżywała te wyczekiwanie zarodka. Jakoś to uktwiło mi w głowie i boje sie głośno cieszyć... Moze tez fakt, ze nikt jeszcze z rodziny nie wie o ciąży (prócz męża i mamy) i ta tajemnica powoduje ze życie plynie caly czas tak samo...Objawów nie mam w sumie, czasem coś zakłuje raz na kilka dni, głowa mnie tylko ćmi od kilku dni..
Kiedy do Was przyszła świadomość że rozwija się w Was nowe życie? Kiedy poczułyście łączność? Kiedy to w Waszym zyciu stało sie oficjalne? Czy tylko ja taka wycofana jestem we wszystkim.. 😕
mam ten sam schemat w głowie mimo ze mam objawy 😏 pierwsza wizyta w środę dopiero
 
O kurde dziewczyny - KISIEL !!!! 🤯🤯🤯🥳🥳🥳🥳🥳😂😂😂😂 gorący kubek owoce leśne.
Jestem w raju.
 

Załączniki

  • IMG_3687.jpg
    IMG_3687.jpg
    85,7 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry