reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Bo to się zleca standardowo, jeszcze AIDS, kiła, wzw. Ale jak już masz grupę krwi to jest na całe życie. A na te wszystkie weneryczne zarazy świata to ja miałam bardzo świeże bo do in vitro co róż musiałam robić. Morfologię i glukozę, mocz a nawet tsh zrobiłam w dniu pierwszej bety bo akurat miałam od internisty zlecone takie kontrolne. Wit d nie robię bo wiem, ze jak suplementuję 2000 wit d (od dawna) to mam tak na granicy mało/normalnie a więcej i taj jesc jej nie będę.
więc za duzo wypisywać nie musiał. Powtorzyl mi różyczkę i toto dla pewnosci
mi gin kazal i tak zrobic infekcyjne mimo ze mialam sprzed 2mc, zeby potwierdzić ze w ciazy nic sie nie przyplątalo.
 
reklama
Ja z racji że załapałam się na badania na NFZ to będę miałam wykonywany też test pappa. Nie mogę ot tak sobie powiedzieć zróbcie mi USG a test Pappa olewamy. Zobaczymy co mi się tam ukaże. Jeśli w USG i Pappa wyjdzie coś nie tak to zastanowię się nad nifty, ale tutaj duża przeszkodą jestem dla mnie cena u nas w certyfikowanym punkcie nifty pro to prawie 2 400 zł.
Ale na razie się tym nie martwię, jak na razie wszystko wygląda dobrze, a ciąża z wadą od początku była problematyczna więc teraz jestem dobrej myśli 😉
ja jednak chyba robię pappe, okazało się,ze mam w pakiecie medicover za darmo wraz z usg. Liczę,ze może tym razem ryzyko wyjdzie niskie, a jeśli nie to już znam cała procedurę i wiem jak postąpić dalej.
 
Piona! U mnie w rodzinie również bezobjawowo. Mama jak i babcia nie mialy nudności więc liczę ze może skubnęłam od nich tej natury🤣
to samo... babcia i mama ciaze bezobjawowo poza brzuchem. Jak to babcia mowi " kazdemu bym przekazała żeby tak w ciazy sie czuc jak ja. Zadnych boli, zadnych mdłości, zachcianek"
Dzis 8t2d i zadnych objawów. Gdyby nie to, że byl transfer, że beta pozytywna, ze serduszko bije i mam na to dowody w postaci usg to moglabym sie zastanawiać jaka ciaza.. oby tak zostalo. Choc nie moge sie doczekać az brzuch bedzie choc troche widac.... a tu plasko. Na wieczor troche puchne tylko.. 🤦‍♀️
 
Ah, dziewczyny, ja to znowu mam zjazd w pracy. Niedobrze, sił brak az mięśnie bolą, marzę tylko o drzemce
Chyba pójdę na to l4 szybciej niż myślałam, chociaż żeby minęło w 2 trymestrze 😩
W pracy już zaczynają krzywo się patrzeć a ja nie chce jeszcze mówić im o ciąży.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja wczoraj zdecydowałam że mam dość dojazdów do pracy, wczesnego wstawania i strachu i infekcje(pracuje w DPS) I poszłam na l4. Byłam w pracy porozmawiać na temat mojego stanu I przyszłej nieobecności I całkiem nieźle pani dyrektor to przyjęła, pogratulowala I zaplanowała jak rozdysponować moje obowiązki. Z kolei główny księgowy z którym współpracuje i w sumie wszystko co najbardziej skomplikowane w księgowości robie powiedział że to zla wiadomość że jestem w ciąży.. na prawdę niektórzy ludzie to trolle
co za bezczelny człowiek! Cholera.. Jak ja nie cierpię takich ludzi... Uh masakra, jak tak można powiedzieć?! Ja na język nie choruje i to co myślę to powiem, a już by ode mnie usłyszał co nie co.. Aż mi ciśnienie skoczyło jak przeczytałam Twój post.. Szok..
 
Do góry