reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
To super,że córka zdrowa oby do końca! :))
Pewnie każda się stresuje,ale nie ma co o tym teraz myśleć tylko trzeba cieszyć się ciąża:) przyjdzie jeszcze czas,że będziemy często o tym myśleć haha
Dzień dobry :)
My już po wizycie u lekarza :)
Mała ok, rośnie sobie :)
Dziś po spotkaniu z położną :)
Kolejna wizyta 3 lipca, kolejne spotkanie z położna i pogaduszka o porodzie i karmieniu - omg tego boję się jak cholera :(
Miłego dnia :)
 
Dzień dobry :)
My już po wizycie u lekarza :)
Mała ok, rośnie sobie :)
Dziś po spotkaniu z położną :)
Kolejna wizyta 3 lipca, kolejne spotkanie z położna i pogaduszka o porodzie i karmieniu - omg tego boję się jak cholera :(
Miłego dnia :)
Fajnie, że z córeczka wszystko ok [emoji6] nie ma się co stresować [emoji6] tyle dziewczyn dało radę to Ty też dasz.
 
Ja sobie znalazłam ostatnio na allegro 2 sukienki, używane, ale jak nowe. I tylko 58zl za obie. Teraz wyszukuje okazje, znalazłam wyprawkę dla malucha za 30zl w okolicy na olx :) dzieci tak szybko rosną, nie zdążą nic zniszczyć. Nie mówię, że nowych nie kupuję , ale nie skreślam używanych. A jakie Wy macie zdanie? :)
Ja też mam takie zdanie, chociaż łatwiej mi to przyjdzie, bo całą wyprawkę dostałam już od siostry po jej córeczce. Bardzo ładne, jak nowe, głównie z Lela Blanc i Grobag
 
Hej, czy macie też problem z kłuciem w okolicy wzgórka łonowego? Dzisiaj strasznie mnie męczy jakby co chwilę szpilkę mi ktoś wbijał. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień, ale zastanawiam się czy nie przełożyć na wcześniej
 
Hej, czy macie też problem z kłuciem w okolicy wzgórka łonowego? Dzisiaj strasznie mnie męczy jakby co chwilę szpilkę mi ktoś wbijał. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień, ale zastanawiam się czy nie przełożyć na wcześniej
Może to kolka ciążowa?
Mówiłam dzisiaj na wizycie że mialam ostatnio ból brzucha, klucie i moj lekarz stwierdził że mogła to być kolka.
 
reklama
Tylko dziwnie tak nisko jak na kolkę, i właśnie nie wiem czy to wiązadła, delikatne skurcze czy wynik kopania dziecka
Dzidziuś raczej nie kopie tak jakby ktoś wbijał szpilkę, nie wiem, może źle myślę.
Mam nadzieję że to nic groźnego, a jeśli tak Cię to niepokoi to może podejdz do szpitala.
 
Do góry