reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
19+6
U mnie wizyta z usg 150zł ale jakoś usg tragiczna do tej pory nie jest mi w stanie powiedzieć jaka płeć dziecka.. chodzę tam tylko dlatego, że mam za darmo bo ubezpieczenie medyczne mam w PZU ale raczej mimo to więcej bym nie poszła bo ma NFZ w poprzedniej ciąży miałam wrażenie że lepiej byłam przebadana niż tutaj..
Co do materacy to ja miała gryka kokos pianka bo miało wtedy najlepsze opinie (2016rok) i jestem bardzo zadowolona. Dla drugiego dziecka będzie ten sam bo wygląda jak nowy. A starszemu jak zmieniłam łóżeczko to kupiliśmy piankowy bo teraz znów te bardziej polecają. tylko najlepiej żeby była jakaś warstwa wysoko elastyczna hr albo lateksowa. Podobno te są najlepsze.
 
22+3
Witam wszystkie mamusie rowniez te nowe coraz więcej nas aż ciężko ogarnąć.
To ja w porównaniu z większością z Was mam połowę taniej. Wizyta prywatna 130 z usg zdjęciami 3d. Usg prenatalne polowkowe 250. Tym razem dostałam płytę i 25zdjec aż byłam w szoku z tej rolki papieru :) co prawda się powtarzają nie które. Jedyne badania to raz mocz morfologia i dwa razy tsh. Teraz na wizycie będę umówiona z doktorkiem na badania na NFZ na szpitalu. Toxo i inne miałam wykonane również na NFZ w szpitalu tuż przed ciąża. Kontakt z lekarzem mam, zawsze odbiera.
 
@Anitkaaa2411 ja pożycze do przetestowania od siostry, jak się sprawdzi to kupie nowego:) u niej statystyki wyglądają tak, że na 3 dzieci szumiś działał tylko na 1 dziecko;)
No właśnie dlatego pytam bo słyszałam że nie na każdego babasa działa, a nie widzi mi się kupić i rzucić w kąt jak mała nie będzie zainteresowana :confused:.
Dobry pomysł z przetestowaniem, my nie mamy od kogo pożyczyć.
 
No właśnie dlatego pytam bo słyszałam że nie na każdego babasa działa, a nie widzi mi się kupić i rzucić w kąt jak mała nie będzie zainteresowana :confused:.
Dobry pomysł z przetestowaniem, my nie mamy od kogo pożyczyć.
Podobno można aplikację na telefon ściągnąć, która wydaje dźwięki jak miś szumiś, więc może na początek warto tego spróbować :)
 
Na YouTube jest dużo taki "filmików", gdzie są właśnie różne dźwięki uspokajaczy dla dzieci. Między innymi suszarka do włosów, odkurzacz, itp [emoji6]
 
reklama
Do góry