reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Mi lekarz powiedzial ze najlepiej po 20 tygodnia bo dzidzius jest znacznie wiekszy :) wiec chyba dobrze ze sie tak wpasujesz :)

Co lekarz to opinia...mi powiedzial, ze jesli badania polowkowe sa miedzy 18-22 to optymalny jest 20 tc. I tak samo z usg 3 trymestru, jesli chce to w 30 tc. Ale kazda wybiera date jaka chce w tych przedzialach i ok.
 
Ktoś tutaj pisał o odleglosci 25 km od szpitala, ja do szpitala, w którym pracuje mój lekarz mam 50 km, a jeszcze na dodatek na tym odcinku autostradę remontują i zdarzają się spore korki. W razie czego mam też szpital bliżej, w mojej miejscowości, ale ma dość kiepskie opinie..
 
Jakie fajne zdjęcia :) gratulacje udanej wizyty i zdrowej córci !

Kciuki za dzisiejsze wizyty i badania :)

Ja połówkowych nie robię, za to w czwartek jadę na badanie Echo serca płodu.
Na echo serca płodu także zapisaliśmy się. Mimo iż lekarz zapewniał nas, że wszystko jest dobrze mówił że namawia pacjentki aby zrobily. Takie badanie jest bardziej dokladne jeśli chodzi o serduszko małej, więc robimy :)
 
reklama
Ktoś tutaj pisał o odleglosci 25 km od szpitala, ja do szpitala, w którym pracuje mój lekarz mam 50 km, a jeszcze na dodatek na tym odcinku autostradę remontują i zdarzają się spore korki. W razie czego mam też szpital bliżej, w mojej miejscowości, ale ma dość kiepskie opinie..
Ja pisałam ;) boję się, że nie będę wiedziała, że to już, albo że to jeszcze nie teraz. Też tak macie? A i nie znasz dnia i godziny. Mój tata jest na emeryturze, więc pewnie on mnie zawiezie, a swoje lata ma i dla niego to daleeko
 
Do góry