reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Tak tylko w innej placówce, tam gdzie jest Pani kardiolog :).
Badania mialam na Krawieckiej a usg będzie na Podwalu.
Tam jedna tylko robi. Bo tez dzis patrzylam z ciekawosci. Szczerze nie wiem czy robic. Z 1 strony po polowkowym wszystko ok, z 2 dobrze byloby, ale to wszystko tyle kosztuje. Nie zebym oszczedzala na dziecku, bo nie. Moja kolezanka w ciazy poki co nic nie robila ponad badania podstawowe. Ja po polowkowym w ginemedica na usg 3 trymestru pojde do innego lekarza chyba.
 
Tam jedna tylko robi. Bo tez dzis patrzylam z ciekawosci. Szczerze nie wiem czy robic. Z 1 strony po polowkowym wszystko ok, z 2 dobrze byloby, ale to wszystko tyle kosztuje. Nie zebym oszczedzala na dziecku, bo nie. Moja kolezanka w ciazy poki co nic nie robila ponad badania podstawowe. Ja po polowkowym w ginemedica na usg 3 trymestru pojde do innego lekarza chyba.
Za prenatalne i połówkowe zaplaciłam 1050zl, usg serduszka małej to 100zl więc robię bez zastanowienia. 100 zł to nie jest dużo a myślę że warto zrobić dla dziecka :).
A czy w 3 trymestrze będę robiła dodatkowe badania? Nie wiem, ale chyba już nie.
 
Co do usg piersi w żadnej ciąży nie miałam badanych... Teraz są powiększone i ciężko coś wyczuć raczej... Więc niewiem jak to powinno być.
 
Za prenatalne i połówkowe zaplaciłam 1050zl, usg serduszka małej to 100zl więc robię bez zastanowienia. 100 zł to nie jest dużo a myślę że warto zrobić dla dziecka :).
A czy w 3 trymestrze będę robiła dodatkowe badania? Nie wiem, ale chyba już nie.
Dobra usg serca 300 zl ktg 100 zl. Czyli wychodzi ze echo serca plodu to bedzie ktg. Nie znam sie, ale chyba tak :p Myslalam, ze to usg serca.
 
reklama
Do góry