reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja pisałam ;) boję się, że nie będę wiedziała, że to już, albo że to jeszcze nie teraz. Też tak macie? A i nie znasz dnia i godziny. Mój tata jest na emeryturze, więc pewnie on mnie zawiezie, a swoje lata ma i dla niego to daleeko
Też się stresuję trochę tą odległością, bo to dobra godzina jazdy, a tak jak mówisz, różnie to może być. Ale mimo wszystko raczej chciałabym tam jechać. Mnie na pewno mąż zawiezie.
 
reklama
Tez się martwię, mam 40 km do szpitala w którym chce rodzić. Niestety nie mieszkam jeszcze z narzeczonym, bo się budujemy,ale liczę na to,że zdążymy. Stres jest nie mały, tym bardziej,że mieszkając u mamy, póki co nie miałby kto by mnie zawieźć.
 
Ja tam nie myślę o tym, jak coś męża z pracy ściągnę i tyle... A gdzie będę rodzic niewiem, jeżeli akcja sama się zacznie i będzie przed lub w terminie to chyba Legnica a jak po terminie to Wrocław... Nie ma co o tym myśleć jeszcze połowa ciąży przed nami :)
 
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Dużo tu ostatnio było o badaniu połówkowym. A czy wasz lekarz prowadzący robił już wam badanie piersi? To mnie ciekawi, że połowa ciąży za mną, a jakby nie ma zainteresowania piersiami, czy wszystko ok.
 
Właśnie sama o tym ostatnio myślałam, niby nic się nie dzieje,ale chciałabym dla spokoju sprawdzić czy wszystko jest okej. Moja ginekolog również nic na ten temat się nie odzywa,ale myślę,że na następnej wizycie ją o to zapytam. Słyszałam też,że nie każdy ginekolog ma wiedzę na temat badania piersi (usg),ale wtedy powinien polecić innego.
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Dużo tu ostatnio było o badaniu połówkowym. A czy wasz lekarz prowadzący robił już wam badanie piersi? To mnie ciekawi, że połowa ciąży za mną, a jakby nie ma zainteresowania piersiami, czy wszystko ok.
 
Właśnie sama o tym ostatnio myślałam, niby nic się nie dzieje,ale chciałabym dla spokoju sprawdzić czy wszystko jest okej. Moja ginekolog również nic na ten temat się nie odzywa,ale myślę,że na następnej wizycie ją o to zapytam. Słyszałam też,że nie każdy ginekolog ma wiedzę na temat badania piersi (usg),ale wtedy powinien polecić innego.
To ja nawet nie wiedziałam, że robią usg piersi... Od czasu do czasu sama badam rękoma, nie są duże, więc nie mam zbytnio problemu.
 
Tez nie wiedziałam,ale ciocia była i mówiła,że najpierw badanie palpacyjne, a później usg, pewnie za dodatkową opłatą. Ja również nie mam dużych,ale teraz wszystko w środku powiększone i jednak wolałabym by wykonał badanie specjalista.
To ja nawet nie wiedziałam, że robią usg piersi... Od czasu do czasu sama badam rękoma, nie są duże, więc nie mam zbytnio problemu.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Dużo tu ostatnio było o badaniu połówkowym. A czy wasz lekarz prowadzący robił już wam badanie piersi? To mnie ciekawi, że połowa ciąży za mną, a jakby nie ma zainteresowania piersiami, czy wszystko ok.
Faktycznie mój ginekolog też nic a nic nie wspomina o badaniu.
Jak narazie to tylko mój mąż bada i to często :) :biggrin2: :) :) :)
 
Do góry