reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Kochane a ja mam pytanke

Czy wy ma ie też takie dziwne pulsujace bóle tak jakby... W tyłku? Kości ogonowej?

Dziwne uczucie i trochę się martwię że coś nie tak.. X/
No ja mam ale bardziej w posladkach. Zwłaszcza jak dużo pospaceruje. Chyba to normalne bo miednica sue zmienia...
 
reklama
Możesz powiedzieć coś więcej o tym porodzie?
Jesteś z okolic Wrocławia może?
Z tego co wiem we Wro jest możliwość porodu w wodzie na Kamieńskiego
Tak mam 50km do Wrocławia i szczerze się zastanawiam nad takim porodem bo mój drugi poród był w wodzie, tyle że w Warszawie (bo wtedy mieszkalam w jej okolicach). Cos więcej... Poród mega, syn duży 4220g, nic nie pękłam, woda fajnie usmierzala ból... I w ogóle szybki bo 2h20min i syn był na świecie od pierwszego skurczu, i saczenia wód.
Najlepsze przeżycie..... Bardzo polecam.....
 
No to mooocno nerwowa sytuacja ! Ale słyszałam o podobnej przy pierwszej ciąży. Dlatego jestem przeciw detetorom tętna. Bo bym pewnie co 2dzień byla w szpitalu
Ja zakupiłam detektor i daje mi to poczucie bezpieczeństwa. Codziennie słyszę bicie serduszka i mnie to uspokaja :)
 
Jakis czas temu o tym czytałam i przeszło mi to przez myśl...ale po czasie spędzonym tam na ginekologii septycznej... Nie wiem czy chciała bym tam rodzic.. Chociaz.. Wiem że Borowska jest gorsza.. Przynajmniej IP.
Tak mam 50km do Wrocławia i szczerze się zastanawiam nad takim porodem bo mój drugi poród był w wodzie, tyle że w Warszawie (bo wtedy mieszkalam w jej okolicach). Cos więcej... Poród mega, syn duży 4220g, nic nie pękłam, woda fajnie usmierzala ból... I w ogóle szybki bo 2h20min i syn był na świecie od pierwszego skurczu, i saczenia wód.
Najlepsze przeżycie..... Bardzo polecam.....
 
Tak mam 50km do Wrocławia i szczerze się zastanawiam nad takim porodem bo mój drugi poród był w wodzie, tyle że w Warszawie (bo wtedy mieszkalam w jej okolicach). Cos więcej... Poród mega, syn duży 4220g, nic nie pękłam, woda fajnie usmierzala ból... I w ogóle szybki bo 2h20min i syn był na świecie od pierwszego skurczu, i saczenia wód.
Najlepsze przeżycie..... Bardzo polecam.....
Gdzie w Warszawie można w wodzie ? ;)
 
Jakis czas temu o tym czytałam i przeszło mi to przez myśl...ale po czasie spędzonym tam na ginekologii septycznej... Nie wiem czy chciała bym tam rodzic.. Chociaz.. Wiem że Borowska jest gorsza.. Przynajmniej IP.
Wiesz co w każdym szpitalu możesz trafić na kogoś zły dzień.... Ważny jest sam poród a reszta to..... :) urodzisz 2 dni i do domu i to najważniejsze :)
Edit. Jeszcze mi się przypomniało na IP w wawie też miło nie było te papiery, ja skurcze co chwilę, bo myślą że ja długo będę rodzic a tu weszlam do wanny i 30 min i praktycznie urodziłam bo u mnie parte w każdej trwały niecale 10min.... :) teraz jest z czego się śmiać i co wspominać.... :) z ostatnim porodem też akcja była bo lekarzowi nockę zarwalami wiadomo.... podali mi oksy w zastrzyku na przyspieszenie( ogólnie poród cały trwał 5h40min).... Tak przyspieszył że 10min i urodziłam, położna tylko krzyczała nie przyj :D biegały, kotare przewróciły, no komedia :D
 
Ostatnia edycja:
Mam tego świadomość jak najbardziej ale poczytałam fora i jeśli chodzi o Kamienskiego to nie jestem jedyna z takim zdaniem..

Zobaczę może Brochow albo szpital mojego ginekologa.. Mam jeszcze trochę czasu na przemyślenia. Póki co stres przed jutrem [emoji24][emoji24]
Wiesz co w każdym szpitalu możesz trafić na kogoś zły dzień.... Ważny jest sam poród a reszta to..... :) urodzisz 2 dni i do domu i to najważniejsze :)
 
reklama
Do góry