reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
A ja znów śpię kiepsko i dziś postanowiłam że zamawiam ta poduche motherhood w kształcie C.
Ja w pierwszej ciazy chyba 7 na plus, w drugiej 8 a teraz do tej pory 2,5 ale było więcej i spadlo
Ja juz kupiłam poduche i jest mega wygodna maż z psiakiem mi ja podbierają czasami:D
Ja schudłam jakies 2kg
 
Watpie bo mój mąż boi się seksu w takim stanie z resztą ja pewnie też już do końca ciąży nie będę chciała nawet jeśli będzie dobrze.. Poza tym cytuję : odrzucaja mnie kobiety w ciąży.. To takie podsumowanie męża [emoji23]
Przykro mi :( ale bedzie dobrze nadrobicie pozniej :*
 
Watpie bo mój mąż boi się seksu w takim stanie z resztą ja pewnie też już do końca ciąży nie będę chciała nawet jeśli będzie dobrze.. Poza tym cytuję : odrzucaja mnie kobiety w ciąży.. To takie podsumowanie męża [emoji23]
Hmmm jakby mi maz tak powiedział to chyba bym focha strzeliła :/
 
Watpie bo mój mąż boi się seksu w takim stanie z resztą ja pewnie też już do końca ciąży nie będę chciała nawet jeśli będzie dobrze.. Poza tym cytuję : odrzucaja mnie kobiety w ciąży.. To takie podsumowanie męża [emoji23]
:( ach Ci mężczyźni. No na razie nanpewno dużo stresu i nie będzie łatwo ale jak sie wszystko uspokoi to na pewno wróci wszystko do normy. Trzymam kciuki a i może mąż zobaczy ze kobieta w ciąży też jest seksi bo pamietajcie kobietki ze to że nam brzuszek rośnie i parę rozstępów sie pojawia to i tak jestemy cudowne :D :*
 
Nie wiedziałam, że tak jest z tą wagą przy kolejnej ciąży. U mnie próba porodu naturalnego zakończyła się cc, przez brak postępów w rozwarciu, mimo podawanej kroplowki z oksytocyny.
Tym razem ze względu na tą sytuację, też mam prawo wyboru i właśnie mocno się nad tym zastanawiam. Mąż namawia mnie na cc.

Wiesz, ciężko coś doradzić.
Ja się decydowałam na cesarkę z pieśnią na ustach. Nie wyobrażam sobie rodzic przez 12, 16, 28 godzin. Jakos ten schemat do mnie nie przemawia. Nie mam oporów przed cesarka i nie sadze żebym dziecku robiła jakaś większa krzywdę. Ileż naturalnych porodów zakończyło się cesarka? Cóż lepsze, zmęczyć i zestresować maluszka ryzykując, ze wyrządzi mu się jakaś krzywdę (bo ktoś zobaczy za późno ze tętno spada, bo ktoś inny wykręci niechcący łapkę usiłując wyciągnąć) czy na spokojnie jechać do szpitala i poddać się standardowemu zabiegowi?
Podczas cesarki ja biorę na siebie całe ryzyko. To ja ryzykuje infekcje, powikłania, swoje życie. Dziecko nie. Dla mnie to najważniejsze. Ja zapłacę każda cenę, moje dziecko przed tym ochronie.
Mnie cesarka nie przeszkodziła w opiece nad dzieckiem. Wszystko się ładnie zagoiło i nie było problemów. Spokojnie możesz dziecko podnieść, umyć, przewinąć. Nie powinno się dźwigać np mebli czy prowadzić samochodu przez jakieś 8 tygodni po zabiegu ale w końcu kto dekoruje dom w tydzień po porodzie? Blizna jest niewidoczna jeśli się nią od początku człowiek dobrze zaopiekuje. Na ból dostałam leki i tutaj należy przez kilka dni tuż po operacji religijnie wręcz przestrzegać ich brania. Cesarkę miałam w poniedziałek, a w środę po południu odstawiłam przeciwbóle. Nie były już potrzebne.
Na twoim miejscu bym brała cesarkę ale jeśli czujesz ze to nie dla ciebie to nie zmuszaj się.

Liza moja data to 8 października. Ale to ulegnie zmianie z chwila kiedy dostanę datę zabiegu. Będzie to w 36 tygodniu. Wtedy bym ci podała już ta konkretna.
 
Wolę by był ze mną szczery, niż ma na siłę coś udawać.. Było to przykre ale akceptuje jego zdanie.. Nie mogę wymagać by było inaczej. Niektórzy uwielbiają kobiety w ciąży niektórzy sei "boją". Było mi przykro ale wiem że nie jestem jedyna więc.. Jakoś to strawilam
Gdzie tam focha.
Kara by była okrutna, bolesna i nieoczekiwana.
Co za pień jeden...sorry ale już mógł się ugryźć w język.
A najlepiej go sobie odgryźć.
 
reklama
Szczerosc szczerością a empatia empatia.
Żadna kobieta nie jest na tyle głupia, żeby nie zdawać sobie sprawy, ze mężczyźni tez maja swoje obawy. Ze uszkodze ja, ze uszkodze dziecko, ze ona może zmęczona i nie chce, ze hormony działają inaczej. Można tak rzecz ująć, żeby nikomu nie było przykro.
Najważniejsze jednak, ze tobie ten typ szczerości pasuje. Nikomu nic do tego.
 
Do góry