reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Drogie dziewczyny mam ostrzeżenie...pierwszy raz od poczatku ciazy wyladowalam w szpitalu ale od początku. Sprawdzalam detektorem tetna jak ma sie moja corka. Wszystko byloby super gdyby nie fakt ze uslyszlam jak małej serduszko co chwilkę zwalnia, zatrzymuje sie i po kilku sekundach znowu bije tylko bardzo szybko. Wystraszyłam sie mozecie sobie wyobrazic jak bardzo...czarne mysli ze znowu strace ciaze. Biegiem na sor tam ktg i diagnoza...jest źle. Przybiegl lekarz i stwierdzil ze zrobi jeszcze usg. Co sie okazalo? Malutka bawila sie pepowina i to na tyle mocno ze zaciskacajac ja w raczkach odcinala sobie doplyw tlenu i krwi...takze ostrzegam...nasze maluchy potrafia platac figle i nie zawsze to znaczy cos zlego a ja prawie umarlam ze strachu...ot mala charakterna kruszynka☺
 
reklama
Drogie dziewczyny mam ostrzeżenie...pierwszy raz od poczatku ciazy wyladowalam w szpitalu ale od początku. Sprawdzalam detektorem tetna jak ma sie moja corka. Wszystko byloby super gdyby nie fakt ze uslyszlam jak małej serduszko co chwilkę zwalnia, zatrzymuje sie i po kilku sekundach znowu bije tylko bardzo szybko. Wystraszyłam sie mozecie sobie wyobrazic jak bardzo...czarne mysli ze znowu strace ciaze. Biegiem na sor tam ktg i diagnoza...jest źle. Przybiegl lekarz i stwierdzil ze zrobi jeszcze usg. Co sie okazalo? Malutka bawila sie pepowina i to na tyle mocno ze zaciskacajac ja w raczkach odcinala sobie doplyw tlenu i krwi...takze ostrzegam...nasze maluchy potrafia platac figle i nie zawsze to znaczy cos zlego a ja prawie umarlam ze strachu...ot mala charakterna kruszynka☺
No to mooocno nerwowa sytuacja ! Ale słyszałam o podobnej przy pierwszej ciąży. Dlatego jestem przeciw detetorom tętna. Bo bym pewnie co 2dzień byla w szpitalu
 
Dziewczyny jak często macie wizyty u lekarza. Ja co 4 tygodnie. Nie mogę doczekać się każdej następnej wizyty, martwię się za każdym razem czy wszystko ok. Dłuży mi się to czekanie przed każdą wizytą. Też tak macie?
 
Ja też co 4 tygodnie. Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to normalna przerwa. Choć też czekam na każdą kolejną wizytę jak na zbawienie, żeby zobaczyć co tam u Maluszka słychać :)
Dziewczyny jak często macie wizyty u lekarza. Ja co 4 tygodnie. Nie mogę doczekać się każdej następnej wizyty, martwię się za każdym razem czy wszystko ok. Dłuży mi się to czekanie przed każdą wizytą. Też tak macie?
 
@sabina_l Czytałam ostatnio, że tak się czasami dzieje, że w okolicach 20 tyg serce regularnie zwalnia, a nawet się zatrzymuje. W każdym bądź razie współczuję stresujące sytuacji. Widziałaś na usg jak mała bawi się pepowina?
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was też czuje taki ból i klucie w pachwinach? Mnie strasznie boli z lewej strony, przy każdym ruchu, nawet jak prowadzę auto. Strasznie upierdliwe to. Wydaje mi się że to ból więzadła obłego, ale zapytam jeszcze lekarza. Są jakieś sposoby na to?
 
Do góry