reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@sabina_l Czytałam ostatnio, że tak się czasami dzieje, że w okolicach 20 tyg serce regularnie zwalnia, a nawet się zatrzymuje. W każdym bądź razie współczuję stresujące sytuacji. Widziałaś na usg jak mała bawi się pepowina?
Tak, widzielismy jak malutka zaciska obie raczki na pepowinie i przeplywy sie zatrzymuja w niej. Lekarka mowila ze ma duzo sily skoro calkiem odcina doplyw ale zeby sie nie martwić bo krzywdy sobie noe zrobi...podobno wie kiedy puścić☺ mój maz podobno tez tesciowej czesto platal rozne dziwne figle w ciazy wiec nie byla zdziwiona cala sytuacja ewidentnie córeczka tatusia☺
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was też czuje taki ból i klucie w pachwinach? Mnie strasznie boli z lewej strony, przy każdym ruchu, nawet jak prowadzę auto. Strasznie upierdliwe to. Wydaje mi się że to ból więzadła obłego, ale zapytam jeszcze lekarza. Są jakieś sposoby na to?
Czasem mnie takie coś złapie na dwa, trzy dni i nagle samo przechodzi ;-)
 
Czujecie już ruchy dziecka? Jestem w pierwszej ciąży, podobno trudniej jest określić, ale ja czuję co jakiś czas jakby delikatnie uderzenie od środka wczoraj w łóżku, 3 razy w to samo miejsce
 
Dziewczyny jak często macie wizyty u lekarza. Ja co 4 tygodnie. Nie mogę doczekać się każdej następnej wizyty, martwię się za każdym razem czy wszystko ok. Dłuży mi się to czekanie przed każdą wizytą. Też tak macie?

Tez tak mam i szczerze staram sie coraz rzadziej czytac forum, bo wtedy mozna sie nakrecic i moja Pani ginekolog tez mi odradziła. Od poczatku ciazy boli mnie brzuch (wg mnie macica - bo rozciaganie itp.), a wszystko jest ok. Przy wpisaniu bole brzucha od razu wyskakuje poronienie....dlatego staram sie nie czytac, nie nakrecac, bo to jest najgorsze co moze byc i wam tez to polecam, nie pisze konkretnie o tym forum i watku, ale czasami mniej czytajcie, a dluzej pozyjecie :p :p
 
Tez tak mam i szczerze staram sie coraz rzadziej czytac forum, bo wtedy mozna sie nakrecic i moja Pani ginekolog tez mi odradziła. Od poczatku ciazy boli mnie brzuch (wg mnie macica - bo rozciaganie itp.), a wszystko jest ok. Przy wpisaniu bole brzucha od razu wyskakuje poronienie....dlatego staram sie nie czytac, nie nakrecac, bo to jest najgorsze co moze byc i wam tez to polecam, nie pisze konkretnie o tym forum i watku, ale czasami mniej czytajcie, a dluzej pozyjecie [emoji14] :p
Ja zmądrzałam po pierwszej ciąży. Strasznie bolał mnie brzuch. Pierwsze lepsze forum opisywalo że taki ból to poronienie. Pozniej miałam biegunkę - oczywiście pisali, że biegunka we wczesnej ciąży to początek poronienia. Dlatego już nie wpisuję ciazowych dolegliwości w google :D
 
Spokojnie dzieew
Ja zmądrzałam po pierwszej ciąży. Strasznie bolał mnie brzuch. Pierwsze lepsze forum opisywalo że taki ból to poronienie. Pozniej miałam biegunkę - oczywiście pisali, że biegunka we wczesnej ciąży to początek poronienia. Dlatego już nie wpisuję ciazowych dolegliwości w google :D

Dokładnie nie ma co ;)
 
reklama
Czujecie już ruchy dziecka? Jestem w pierwszej ciąży, podobno trudniej jest określić, ale ja czuję co jakiś czas jakby delikatnie uderzenie od środka wczoraj w łóżku, 3 razy w to samo miejsce
Tak, ja czuję. Takie bardzo delikatne łaskotanie lub przelewanie w okolicach pępka, czasem bardziej po prawej lub po lewej stronie. Super uczucie. Z tego, co wiem to kwestia bardzo indywidualna kiedy się te ruchy pojawią. U każdej kobiety jest inaczej. Zależy od budowy ciała itp.
 
Do góry