reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witajcie drogie przyszle mamy:) Chcialabym do Was dolaczyc ze swoim terminem na 02.10. Jest to moja druga ciaza, pierwsza stracilismy w pazdzierniku. Udalo sie juz w pierwszym cyklu po poronieniu i obecnie mamy 14 tydz zdrowej i prawidlowej ciazy:)
 
reklama
Witajcie drogie przyszle mamy:) Chcialabym do Was dolaczyc ze swoim terminem na 02.10. Jest to moja druga ciaza, pierwsza stracilismy w pazdzierniku. Udalo sie juz w pierwszym cyklu po poronieniu i obecnie mamy 14 tydz zdrowej i prawidlowej ciazy:)
Witaj na grupie.
Podobnie jest u mnie 14tc druga ciąża. Pierwsza poroniona w sierpniu. Tym razem również udało się zajść w pierwszym cyklu starań.
 
Witaj na grupie.
Podobnie jest u mnie 14tc druga ciąża. Pierwsza poroniona w sierpniu. Tym razem również udało się zajść w pierwszym cyklu starań.
A teraz ciaza rozwija się prawidłowo?
Ja sie strasznie bałam jak zobaczyłam dwie kreski kolejny raz ale tym razem maluszek ma sie dobrze. W pierwszej ciazy od początku kłopoty.
 
A teraz ciaza rozwija się prawidłowo?
Ja sie strasznie bałam jak zobaczyłam dwie kreski kolejny raz ale tym razem maluszek ma sie dobrze. W pierwszej ciazy od początku kłopoty.
We wtorek miałam usg genetyczne nie ma żadnych nie prawidłowości wszystko jest dobrze wczoraj miałam wizytę u swojego lekarza wszystko jest w porządku mam się nie zamartwiać.
 
reklama
Do góry