reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
12+6
Hej dziewczyny chciałabym się z Wami wszystkimi serdecznie przywitać. O swojej ciąży dowiedziałam się w 8 tc. Okres spóźniał mi się 3 tyg. ale już parę razy tak miałam więc jakoś nie przyszło mi do głowy że mogłabym być w ciąży. Mąż jechał do apteki po tabletki dla siebie na przeziębienie to poprosiłam go dla spokoju wewnętrznego żeby kupił mi test ciążowy :). Jakie było moje zdziwienie kiedy go wykonałam na drugi dzień kiedy pojawiły się 2 kreski wręcz byłam tak zaskoczona, że myślałam że test jest jakiś wadliwy albo źle go wykonałam :). Jeszcze tego samego dnia poszłam zbadać poziom beta hcg no i wszystko już było dla mnie jasne;). W następnym tygodniu byłam już u ginekologa potwierdzić ciążę. Mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Jeszcze jakoś do mnie nie dociera że w niej jestem :). A jak to było u Was?
 
Cześć :) Jestem Ola, od wczoraj lat 30, dwoje dzieci na stanie i wygląda na to że trzecie w brzuszku ;) to był nasz pierwszy strzał i aż się dziwię że się udało ;) na razie tylko dwa testy. Z objawów bolące piersi, lekkie mdłości i mniej powera. Wizytę mam dopiero 18.02. Z jednej strony zastanawiam się czy nie umówić się gdzieś wcześniej, z drugiej strony wtedy już będzie widać serduszko, więc może poczekam. Z moich wyliczeń termin na 7.10. :)
Cześć Ola mamy ten sam termin porodu ja też mam na 07.10.2019 :)
 
reklama
12+6
Hej dziewczyny chciałabym się z Wami wszystkimi serdecznie przywitać. O swojej ciąży dowiedziałam się w 8 tc. Okres spóźniał mi się 3 tyg. ale już parę razy tak miałam więc jakoś nie przyszło mi do głowy że mogłabym być w ciąży. Mąż jechał do apteki po tabletki dla siebie na przeziębienie to poprosiłam go dla spokoju wewnętrznego żeby kupił mi test ciążowy :). Jakie było moje zdziwienie kiedy go wykonałam na drugi dzień kiedy pojawiły się 2 kreski wręcz byłam tak zaskoczona, że myślałam że test jest jakiś wadliwy albo źle go wykonałam :). Jeszcze tego samego dnia poszłam zbadać poziom beta hcg no i wszystko już było dla mnie jasne;). W następnym tygodniu byłam już u ginekologa potwierdzić ciążę. Mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. Jeszcze jakoś do mnie nie dociera że w niej jestem :). A jak to było u Was?
No to gratulacje :) ja się dowiedziałam w drugim dniu spodziewanej @, co prawda nie staraliśmy się z mężem ale rozmawialismy na temat rodzeństwa dla córki noi jakoś tak zadziwiająco szybko poszło. :)
 
Do góry