reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
10+3
Uuu to jestem ciekawa tych prenatalnych waszych ! Ja jeszcze dwa tygodnie czekania.

W piątek robiłam znowu badania na tsh. I nadal wysoki wynik 3,5. Biore euthyrox juz od 3 tygodni (wtedy wynik byl 3,8) . Dawkę 25mg, na weekend 37,5 mg. Wczoraj zadzwoniłam do specjalistki i zaleciła brać dawkę 50mg.. ale powiedziala tez ze po wysluchaniu wynikow na ft4, anty tg, anty tfo to niby po porodzie nie bede musiala dalej faszerowac sie tabletkami. A wy jak? Macie problem z tarczycą w trakcie ciąży? Ja przed ciążą wszystko w normie miałam.
 
10+3
Uuu to jestem ciekawa tych prenatalnych waszych ! Ja jeszcze dwa tygodnie czekania.

W piątek robiłam znowu badania na tsh. I nadal wysoki wynik 3,5. Biore euthyrox juz od 3 tygodni (wtedy wynik byl 3,8) . Dawkę 25mg, na weekend 37,5 mg. Wczoraj zadzwoniłam do specjalistki i zaleciła brać dawkę 50mg.. ale powiedziala tez ze po wysluchaniu wynikow na ft4, anty tg, anty tfo to niby po porodzie nie bede musiala dalej faszerowac sie tabletkami. A wy jak? Macie problem z tarczycą w trakcie ciąży? Ja przed ciążą wszystko w normie miałam.
Ja nie mam problemów, a dzisiaj zwykła wizyta, Joe prenatalne. :)
 
9+7
Witam się
oczywiście mocno trzymam kciuki za wszystkie wizyty :)
Mnie pomału mdłości opuszczają Ale od mięsa jeszcze mnie odrzuca Ale już nie od każdego ;) pogoda u mnie dziś kiepska :/
 
11+0
Witam się i ja.
Noc przespana,poza wstawaniem siku i smarowaniem córci, bo ja kaszel meczy. Także dziś czeka nas wizyta u pediatry- musi osłuchać czy nie ma zmian. A najchętniej znów bym poszła spać. A od rana mnie wymioty znów mecza miałam nadzieje ze już minęły a one wracają. Na szczęście zdarzają się dni bez mdłości.

Trzymam kciuki za wizytujące mamy i te co maja prenatalne. Ja jeszcze muszę czekać dwa długie tygodnie.
 
11+5
Witam sie i ja po kolejnej nieprzespanej nocy. Może chociaż śniadanko mi poprawi humor. Ze swojską kiełbaską ze wsi i swoiskimi domowymi ogóreczkami :)
20190319_091745.jpg

Dziś mąż wracając z pracy ma odebrać moje badania które robili mi w szpitalu wiec dziś stres. Do prenatalnych jeszcze mam 9 dni... ciekawa jestem czy będzie widoczna płeć :) bede w tedy miała 13+0
 
Cześć wszystkim
@Nanya To i ja 12+0 :)
@martamarta123 Ja nie miałam do tej pory problemu z tarczyca A teraz też biorę euthyrox 25 na kontrol jeszcze muszę poczekać czy spada.
Trzymam kciuki za wizyty.
Jeśli chodzi o spanie zasypiam koło 12 budzę się o 4 zasypiam po 5 potem około 7-8 jak wezmę leki to jeszcze poleze nie raz jeszcze zasnę Ale to zależy. Przed ciąża nic mnie nie ruszało jak zasnęła to jak kamień.
 
Ostatnia edycja:
A wiadomo coś może w kwestii wątku zamkniętego?
Napisałam do Aniaslu, może zapomniała :)

Już prenatalne? Zazdroszczę i trzymam kciuki....
Ja dzis dzwonię dopiero się zapisać więc wizyta za 3tyg :confused2::unsure::yes:

Edit a wy jak robicie badania krwi chodząc prywatnie do ginekologa ? Ja idę dziś do rodzinnej spróbować może mi któreś przepisze bym nie musiała za wszystkie płacić..... Bo jednak mnie trochę to przeraża...:ninja2::eek:.
 
Ostatnia edycja:
10+6
Witam się i ja,
trzymam kciuki za wizyty, mam nadzieję, że wszystkie przyniesiecie dobre wieści:)
U mnie noc spokojna, generalnie nie mam problemów ze spaniem, można powiedzieć, że w ciągu dnia jakbym mogła to też bez problemu bym spała, bo w dalszym ciągu ogarnia mnie zmęczenie. Do tego okropny ból głowy i od kilku dni boli mnie śródstopie jak chodzę. Któraś z Was miała ten problem? Nie przypominam sobie żebym źle stanęła więc nie wiem od czego to...
Co do tarczycy to mam guzka, tylko, że lekarz nie ma pewności czy to tarczyca czy przytarczyca, wyniki raczej dobre, ale mam przyjść do kontroli sprawdzić czy nie rośnie.
Dzisiaj boli mnie też podbrzusze i tak jakby w okolicy pachwiny więc trochę się martwię, a lekarza zobaczę w poniedziałek na prenatalnych.
Miłego dnia wszystkim :)
 
reklama
Do góry