reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witam niedzielnie u mnie wyjazd się przesunął na środę i dobrze bo będzie na spokojnie :)
Zastanawiam się jeszcze czy dla własnego spokoju nie pojsc jeszcze do lekarza to będzie 2 tyg. od ostatniej wizyty czy wytrzymać do badań prenatalnych, które mam 01.04.

Ja pije jedna kawę dziennie rano, przed ciąża połam 2-3, mam niskie ciśnienie wiec bez kawy jest mi ciężko.
Miłej niedzieli wszystkim życzę.
 
Uffff spakowałam już dzieci. Do czwartku walizki będą leżeć [emoji23] od poniedziałku zadyma z lekarzami, pracą i załatwianiem spraw. Nie będzie kiedy. Wieczorami padam na twarz. Moje rzeczy się suszą. Wszystko już mam. Zapomniałam pieluszek do pływania. Jutro poproszę męża o wygrzebanie leżaków, parasola i gadżetów. Trzeba się zorganizować. Nie wiem tylko co na drogę do jedzenia wziąć. Wrapy z kurczaka, quesadilla raczej mi przez gardło nie przejdą, ale rodzince zrobię. I owoców nakroję. Może upiekę muffiny czekoladowe. Mam podgrzewacz do mleka. Będzie w aucie. I taki jeszcze jeden podgrzewacz do jedzenia typu quesadilla, parówki, etc. Napichciłam dziś, a do kuchni potem wejść nie mogłam. Tak mnie mdli. I tak w nocy budzi mnie głód.... jogurt, jajko, dwa suchary i woda. Oto moje menu z dzisiaj [emoji43][emoji28] a tak samo „duża” jestem [emoji23][emoji43]
U mnie na drogę jak gdziekolwiek jedziemy bierzemy zwykle kanapki:) A u was na takim wypasie ;)
 
@kasik90 wszystko zależy co zamierzasz robić. Farby lateksowe są bezpieczne w ciąży zwłaszcza jak dodatkowo wentylujesz pomieszczenie. W pierwszej ciąży też pomagałam w malowaniu. Ale najważniejsze by farba była bezpieczna (lateksowa) i nie brać za dużo na siebie. Ja zamierzam pomagać ale na pewno nie przesadzać, na pewno nic na drabinie.
 
U mnie dziś też standardowo rosół. Niedziela bez rosołu to nie niedziela :p za to dziś nie standardowe drugie danie bo normalnie byłyby kluski śląskie i rolada ale, że brakło mi ziemniaków to będzie ryż z sosem grzybowym i filet z kurczaka w przyprawach..
Co do kawy to przed ciąża piłam zazwyczaj 2 kawy rozpuszczalne z dużą ilością mleka. Tak w tej jak i poprzedniej ciąży przerzucilam się na kawę zbożowa. Tyle tylko, że teraz mam ochotę na kawę, zrobię sobie i wypije 2-3 łyki i więcej mi nie wchodzi..
 
Cześć, jestem trochę wystraszona bo rano zauważyłam plamki na wkladce koloru kawa z mlekiem [emoji853] mam nadzieję, że to tylko chwilowe i może to efekt czwartkowego badania.

Co do kawy to czasami sie napiję, ale bardziej dla towarzystwa, niż z potrzeby :) wcześniej piłam kilka dziennie.

A jeżeli chodzi o jedzenie to ciągle jestem głodna, właśnie grzeję zupę
 
O! Kluski śląskie tez chyba zrobię [emoji4]

Wskakuje dzis w spodnie ciazowe bo moje jeansy w ktore sie mieszcze brudne a przy takiej pogodzie nie myślę o sukienkach[emoji1787]

Ja wlasnie tez mam pzu i ja i maz. I zastanawialiśmy się czy mozna teraz zmienic wariant na lepszy w przypadku meza ale chuba nie. U nas często jest promocja ze brak karencji lub 3 miesieczna.
 
Witam wszystkich w ten wiosenny dzień. Aż szkoda w domu siedzieć.
U mnie na obiad tradycyjnie rosół a na drugie schabowe dla męża i syna bo ja za mięsem nie za bardzo przepadam zwłaszcza teraz.
 

Załączniki

  • 20190317_113156_HDR.jpg
    20190317_113156_HDR.jpg
    948,2 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Czesc dziewczyny. Witam sie z szpitala. Rano dostalam mega krwotoku i wylecalialy ze mnie jak to pani na izbie zapytala watrobki. Juz myslalam ze po wszystkim ale okazalo sie ze dzidzia zyje. Na izbie sami byli w szoku. Podejrzewaja ze mogla to byc ciaza blizniacza i jedno poronilam, ale to tylko podejrzenia. Kosmowka sie odkleja musze lezec trzymajcie kciuki.
 
Do góry