reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Xinak @dorzynka serdecznie gratuluję udanych wizyt :) o ciąży powiedziałabym na Twoim miejscu jutro, aby mieć z głowy..

@gaga92 świetny pomysł z tymi tabelkami, jestem zdecydowanie za! :) Któraś pytała o uzupełnienie online, obawiam się że takiej możliwości nie ma..

@Sarna33 no to my niemalże sąsiadki, witaj :)
 
reklama
Ja tam wyznaje zasadę - co masz zrobić jutro zrób teraz Ja bym szybko powiedziała i miała z głowy A tak przez cały weekend będziesz myśleć
I po wizycie :) Byłam u innej Pani doktor- karta ciąży założona :) pobrała też wymaz na bakterie- nie wiem czy coś ją zaniepokoiło, ale wzięła. oczywiście za wszystko trzeba zapłacić, aczkolwiek jakoś przeżyję- gabinet i sprzęt miodzio- Pani Doktor też bardzo konkretna. A więc 10+1, 3,5 cm, serduszko przesłuchane :) kolejna wizyta za miesiąc jeśli nic mnie nie zaniepokoi.
Uffff. zostało powiedzieć w pracy. Myślę czy iść od razu za ciosem jutro i powiedzieć, że się dziś dowiedziałam, czy odczekać do "po weekendzie". niech to już będzie za mną bo osiwieję....
 
Gratuluję udanych wizyt [emoji7] ja ide jutro ale na nfz tylko po wyniki

Zabralam się dzisiaj za szycie. Miał byc jakis kocyk i czapki dzieciom na wiosne ale uparli się na fartuszki do kuchni więc na tym stanęło, reszta jutro.

Współczuję kawalerek ale kawalerka z jednym dzieckiem to jak dwa pokoje z trójką[emoji1787] u nas teraz dzieci razem w klitce 2.7x3.5, lozko maja pietrowe zeby sie pomieścić a i tak caly zagracony. Nasz salon ok 20m ale co z tego jak tu i spanie i jedzenie i wszystko inne. Bede chciala zrobic w salonie kacik dla dziecka, oddzielić np tymi duzymi kallaxami i łóżeczko na kolkach zeby w dzien u dzieci moglo spać. A pozniej nie wiem moze pietrowe lozko z wysuwanym trzecim[emoji1787][emoji1787]

Chyba w tym arkuszu google da sie zrobix taka tabelke żeby sie dopisywać ale moze ppczekac na zamknięty. Wydaje mi się że trzeba napisac do administratorow babyboom
 
Dziękuję Kochane za odpowiedzi :) Jutro pójdę do szefowej. W końcu jest w ciąży- zrozumie to zrozumie, a jak nie... to zmienię dział po powrocie do pracy. Zresztą gdzie tam do powrotu :) nie ma co się martwić na zapas. Będzie się działo plotkarstwo firmowe- oj będzie :D :D
Muszę jutro zadzwonić do kliniki od prenatalnych i z 21.03 przesunąć o jakiś tydzień. bo to byłby początek 11 tyg i Gin doradziła przesunąć. zobaczymy czy się uda bo to są darmowe na Śląsku i może być ciężko...
 
Gratuluję udanych wizyt! [emoji3590]
Co do metrażu, to u mnie 2 pokoje, na razie ja z mężem i pies, także nie ma źle. Właśnie mąż kończy remont sypialni, która przekształci się w pokój dla dziecka.
 
Gratulacje !!! ❤️
A co do rozmowy w pracy to im szybciej pogadasz tym lepiej, przynajmniej będziesz miała to z głowy ja się bardzo denerwowałam przed rozmowa z kierowniczka i szefem, ale teraz ogromna ulga, ze już wiedza
Ja też się bałam bo ledwo 1 lutego wróciłam do pracy po 15 miesiącach a tu niespodzianka po paru dniach test pozytywny. Ale szef mnie uściskał i kazał nie myśleć o pracy tylko o sobie i dziecku.
 
Oj dużo dziś pisalyscie

My wynajmujemy 64m, 2 pokoje i salon z kuchnią. Dzieci swoje pokoje, corka sama a synowie razem a my w salonie, no i mamy upatrzony domek i staramy się o kredyt co by było Lżej i juz płacić na swoje... Także ciiii, i trzymajcie kciuki :)
Co do pomocy, to nie ma tu nikogo, teściowa ma swoje życie, a moi rodzice 430km stąd. Ale Juz 3 odchowana więc da się radę, nie myślę o tym :)
Dziś im (dzieciom) powiedzieliśmy to się ucieszyli :)


Gratki udanych wizyt :)
 
Ja też się bałam bo ledwo 1 lutego wróciłam do pracy po 15 miesiącach a tu niespodzianka po paru dniach test pozytywny. Ale szef mnie uściskał i kazał nie myśleć o pracy tylko o sobie i dziecku.
To pięknie ja tez się bałam, a prezes się cieszył jakby to on był ojcem tyle ze u mnie dopiero 1 ciąża i już trochę w tej firmie pracuje
 
To i warunki podobne i wizyta :) damy radę!! :)

@dorzynka Faktycznie!
Przygotowywałam się na najgorsze, a zobaczyłam słodkie maleńkie skaczące Baby!!! <3 mam problem z wysłaniem wam filmiku, może łącze będzie lepszej jakości jutro to przyślę . Wszystko jest dobrze, nie było co prawda dokładnych pomiarów ale jak najbardziej wyglada na 11 skończonych tygodni :)
 
reklama
Do góry