reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Któraś pisała o nowym temacie, ja to od razu zapominam kto co :(
Każda z nas chyba może taki założyć ;)
jak chcecie mogę taki założyć z naszą listą i jakimiś danymi będzie to wtedy pierwszy post nowego wątku do szybkiego podglądania ;) mogłabym tam wrzucić też listę kto kiedy wizytuje i tam moglybysmy opisywać wizyty i wrzucać zdjęcia z usg bo w sumie o czym by pisać pod sama listą a tak by połączył z,wizytami żeby też nie narobić niewiadomo ile tych tematów ;)
 
reklama
Ja od 4 lat mam swój dom. Kupiliśmy 15-letni dom, wyremontowalismy na razie parter i jeden pokój na piętrze. Metrów dużo, ale pokoi mało- tylko salon, kuchnia i sypialnia, w której syn ma swoje łóżko i śpimy razem. Nie wyobrażam sobie go posłać samego do pokoju na piętro (ma 3 lata), więc do sypialni wstawimy łóżeczko i będziemy tam w 4:) będzie ciasno, ale damy radę.
 
Któraś pisała o nowym temacie, ja to od razu zapominam kto co :(
Każda z nas chyba może taki założyć ;)
jak chcecie mogę taki założyć z naszą listą i jakimiś danymi będzie to wtedy pierwszy post nowego wątku do szybkiego podglądania ;) mogłabym tam wrzucić też listę kto kiedy wizytuje i tam moglybysmy opisywać wizyty i wrzucać zdjęcia z usg bo w sumie o czym by pisać pod sama listą a tak by połączył z,wizytami żeby też nie narobić niewiadomo ile tych tematów ;)

Taka tabelka to super pomysł, będziemy od razu wiedziały, która z nas ma jaki termin i za kogo trzymać kciuki danego dnia :) Da się utworzyć na forum taka tabelkę, żebyśmy mogły ją uzupełnić online?
 
Dziewczyny powiedzcie co mam robić, właśnie odebrałam wyniki i są jeszcze gorsze Zobacz załącznik 951244 a mojej doktor nie ma jest na sympozjum :(
Ja miałam liczne bakterie w moczu i kilka leukocytow , wystraszona pobieglam zrobic powiew. Okazało się ze bakterie wypadły z pochwy z uplawami i są nie groźne. U Ciebie jest to dość sporo i chyba świadczy o stanie zapalnym
 
I po wizycie :) Byłam u innej Pani doktor- karta ciąży założona :) pobrała też wymaz na bakterie- nie wiem czy coś ją zaniepokoiło, ale wzięła. oczywiście za wszystko trzeba zapłacić, aczkolwiek jakoś przeżyję- gabinet i sprzęt miodzio- Pani Doktor też bardzo konkretna. A więc 10+1, 3,5 cm, serduszko przesłuchane :) kolejna wizyta za miesiąc jeśli nic mnie nie zaniepokoi.
Uffff. zostało powiedzieć w pracy. Myślę czy iść od razu za ciosem jutro i powiedzieć, że się dziś dowiedziałam, czy odczekać do "po weekendzie". niech to już będzie za mną bo osiwieję....
 
I po wizycie :) Byłam u innej Pani doktor- karta ciąży założona :) pobrała też wymaz na bakterie- nie wiem czy coś ją zaniepokoiło, ale wzięła. oczywiście za wszystko trzeba zapłacić, aczkolwiek jakoś przeżyję- gabinet i sprzęt miodzio- Pani Doktor też bardzo konkretna. A więc 10+1, 3,5 cm, serduszko przesłuchane :) kolejna wizyta za miesiąc jeśli nic mnie nie zaniepokoi.
Uffff. zostało powiedzieć w pracy. Myślę czy iść od razu za ciosem jutro i powiedzieć, że się dziś dowiedziałam, czy odczekać do "po weekendzie". niech to już będzie za mną bo osiwieję....
Gratulacje !!! ❤️
A co do rozmowy w pracy to im szybciej pogadasz tym lepiej, przynajmniej będziesz miała to z głowy ja się bardzo denerwowałam przed rozmowa z kierowniczka i szefem, ale teraz ogromna ulga, ze już wiedza
 
Gratuluje udanych wizyt, super wiadomości. Ja mam jutro po południu, stres coraz większy, ale musi być dobrze :)
Coraz bardziej bolą mnie macica, jajniki i okolice, ogólnie cały dół brzucha, mam nadzieję, że to dlatego, że wszystko tam rośnie. Ale czuje dyskomfort nawet jak szybciej idę :(
 
Miałam dzisiaj wizytę, w końcu zobaczyłam kruszynkę i biło serduszko! Termin póki co na 30.10, wg om 7+0 (nie wiem jak to liczą, mi apka pokazuje 7+1) a wg usg 6+2... Popłakałam się ubierając do wyjścia. Szkoda tylko, że nadciśnienie znowu wylazło i muszę brać dopegyt. A następna wizyta za 2 tygodnie.

A co do warunków lokalowych- mam kawalerkę raptem ciut ponad 30m i plan zrobienia pokoju z aneksem żeby dziecko mogło mieć własny pokój.
Ja w poerwszej ciąży tez nadciśnienie miałam i dopegyt a w tej tylko na pierwszej wizycie mi skoczyło ciśnienie i dostałam receptę ale w domu ciśnienie książkowe wiec na razie leków nie biorę.
 
Powiem wam ze mnie do 10tygodni to dość często brzuch bolał(tak jakby jajniki) l, ale teraz już przeszło no i usg ok.
Chyba się wszystko rozciąga. Choć mam wrażenie ze w tej ciąży bardziej mi dokucza. Ogólnie samopoczucie tez gorsze i dolegliwości nasilone
 
reklama
Uffff. zostało powiedzieć w pracy. Myślę czy iść od razu za ciosem jutro i powiedzieć, że się dziś dowiedziałam, czy odczekać do "po weekendzie". niech to już będzie za mną bo osiwieję....
Powiem szczerze, ze ja wolałabym mieć za sobą rozmowę i luz na weekend. Choć stres zawsze jest. Ja mam fajna dyrekcje, wiedziałam ze reakcja będzie ok ale i tak z nerwów spać nie mogłam.
 
Do góry