reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja dzisiaj mam kominiarza,syn ma dziś pierwsze zajęcia dodatkowe w przedszkolu po 15 i mam nadzieję,że będzie zadowolony bo zajęcia fajne -ceramika :)
 
reklama
9+5
Cześć dziewczyny!
Witam się standardowo z mdłościami, zastanawiam się co uda mi się przełknąć dzisiaj, kończą mi się pomysły.
Ja musiałam wstać, bo siostrę męża muszę zawieźć gdzieś, 15 minut już na nią czekam, masakra.
Trzymam kciuki za dzisiejsze ewentualne wizyty.
 
(10+6)
Cześć wszystkim . Młody gorączkuje i kaszle, jutro ide z nim do lekarza. Mam nadzieje że niczego nie złape bo dopiero co wyleczyłam przeziębienie. U nas brzydka pogoda już tak bardzo bym chciała wiosnę.
Muszę się zebrać w końcu z łóżka i zabrać za porządki.
@Marii9012 w zależności jaka praca biurowa.... kobieta w ciąży nie może pracować w ciągłości przed komputerem dłużej niż 4godziny , didatkowo przysługują jej 10minutowe przerwy i jeżeli potrzeba to dofinansowanie na okulary.... tak że zawsze warto zanieść zaświadvzenie
@Nanya oj ale ztobiłaś smaka.... taka kaszaneczka z duszoną cebulką na ciepło mmmm
@Czoperka @Amica20 gratuluje udanych wizyt:)
Ja pierwsze rozwiązanie miałam 14 sierpnia a lato było mega upalne więc już mam doświadczenie teraz będzie lżej bo nie będzie największy brzuch...:)
 
9+5
Cześć dziewczyny!
Witam się standardowo z mdłościami, zastanawiam się co uda mi się przełknąć dzisiaj, kończą mi się pomysły.
Ja musiałam wstać, bo siostrę męża muszę zawieźć gdzieś, 15 minut już na nią czekam, masakra.
Trzymam kciuki za dzisiejsze ewentualne wizyty.
Jak Ci imbir i migdały nie pomagają to może nestie? Moja koleżanka całą ciąże miała mdłości i tylko to ją ratowało. Wiem że to niezbyt zdrowe ale kilka łyków może Ci pomoże?
 
reklama
Do góry