reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
No to tak samo u mnie najpierw krwiak w takim miejscu że mógł powodować odklejanie więc oszczędzać, leżałam tydzień i krwiak jakby się zmniejszył i było ok a potem już delikatne rozwarstwienie. Niby już nie takie groźne ale wolę być ostrożna.dodam,że jestem na urlopie wychowawczym więc teoretycznie powinno być lekko. Od 1 kwietnia jak będzie ok z dzieckiem idę na zwolnienie więc w zasadzie od razu. Na Twoim miejscu nie zastanawiała bym się tylko przeszła na zwolnienie dla swojego dobra,ale i dla szefa :)
A to będąc na wychowawczym można iść na l4? Nie rozumiem...
 
Jak Ci imbir i migdały nie pomagają to może nestie? Moja koleżanka całą ciąże miała mdłości i tylko to ją ratowało. Wiem że to niezbyt zdrowe ale kilka łyków może Ci pomoże?
Spróbuję! Dziękuję za radę.
A to będąc na wychowawczym można iść na l4? Nie rozumiem...
Może już będzie po wychowawczym? Ale można iść na L4 na wychowawczym.
 
Czyli musiałabym napisać wniosek o skrócenie wychowawczego, że chce wrócić do pracy i tego samego dnia kiedy miałabym zacząć miałabym przynieść L4? To tak kiepsko trochę chyba
 
reklama
2 trymestr chyba od 14 tc, czyli po skończonym 13 tc. Czyli zaczynając od 13+1 ;)

@kasik90 podziwiam za dobrą pamięć :) u nas na razie papierologia w toku. Teraz trzyma nas oczekiwanie na projekt. Wykonawców mamy wstępnie nagranych, ale wiadomo, póki nie będzie umowy to ciężko ufać tak na gębę :) planujecie się wprowadzić w tym roku?

@Klaudia555 też się szykuję, szczególnie na te leginsy :)
 
Do góry