reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Keejti-93 jestem z Gdańska
@Nanya i @Kordosia tak potwierdzili płeć chociaż pewnie jeszcze może się okazać wszystko na połówkowym. Chociaż z tego co wiem to specjalista dobry i z certyfikatem Fmf więc myślę że później już tylko się potwierdzi.
@Kora152 badania robiłam w Holicare Rumia prywatnie. Ufff. Sporo Was tutaj. Znowu trzeba nadrabiać.

Hej ja jestem z Gdyni mam wiec pytanie bo po otrzymaniu skierowania na badania prenatalne okazało się że w 3city nie ma nigdzie miejsc w moim terminie. Czy Ty robisz badania prenatalne i czy nie miałaś problemu z umówieniem się?
 
reklama
@Matkaroku to dobrze że jesteś bo już się martwiłyśmy :)
Matko ja to chyba jajo tu zniose. Czekam na przyjęcie na izbie. Przede mną jeszcze 3 kobitki a każda w pokoju spędza 20minut. Nie wiem co one tam robią... a jeszcze usg ,badania no umre z głodu ;(
 
@asiaaa91 Piąteczka u mnie też dziś 10+0 (z om, bo z USG 3 dni więcej). Ja mam prenatalne 27.03.

@Matkaroku a to Twój lekarz do którego chodzisz robi prenatalne? Bo ja zupełnie w innym miejscu robię, nawet nie w moim mieście. Prenatalne robi się między 11 a 13+6 tygodniem, także myślę że nie ma się co martwić. A może maluszek okaże się ciut większy. :)
 
@Matkaroku to dobrze że jesteś bo już się martwiłyśmy :)
Matko ja to chyba jajo tu zniose. Czekam na przyjęcie na izbie. Przede mną jeszcze 3 kobitki a każda w pokoju spędza 20minut. Nie wiem co one tam robią... a jeszcze usg ,badania no umre z głodu ;(
Bidulku.. Trzymaj się jakoś! Musisz wytrwać..

Ja byłam dzisiaj w laboratorium zrobić posiew moczu, bo w badaniu ogólnym wyszły mi podwyższone ketony.
 
Lekarz zlecił dla mojego spokoju. Bo wytłumaczyl mi z czego mogą te ketony być, ale mimo wsystko dal mi skierowanie na posiew.
No właśnie dlatego pytam, bo ja często miałam trochę podwyższone ketony, ale lekarka mówiła, że to nic takiego, też wytłumaczyła od czego to więc się tym jakoś nie przejmowałam.
W poprzedniej ciąży jak poszłam na pierwszą morfologię to sama z siebie zrobiłam jeszcze OB i jak dostałam wyniki to się przeraziłam, przyspieszyłam wizytę, a okazało się, że w ciąży to normalne, że jest wysokie :-) :)
 
reklama
Witam się i ja,
Dzisiaj 9+6, prenatalne mam 25 marca, a wizytę 05 kwietnia. Okropnie się to dłuży. Mam nadzieję, że już nie będzie krwiaka i będę mogła się w końcu jakoś bardziej ruszyć. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania. My to się naoglądamy tych lekarzy teraz w ciąży :-) :)
 
Do góry