reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Zazdroszczę :)
Mi dziś głowa pęka. Cały dzień marzyłam, żeby się położyć i zamknąć oczy - tylko to mi pomaga. Zauważyłam, że ostatnio głowa boli mnie coraz częściej [emoji853]
Mnie tez dziś cały czas głowa boli... tak się męczę i męczę i myśle czy dam radę czy jednak i tak wjedzie apap :/
 
reklama
Ja jeszcze bez apapu wytrzymuję, ale wiem, ze jakąś ilość w ciąży można. Tylko nie pamiętam ile? Odpoczynek na szczęście mi pomaga. Może rzeczywiście to ta pogoda i przesilenie wiosenne?
Mnie tez dziś cały czas głowa boli... tak się męczę i męczę i myśle czy dam radę czy jednak i tak wjedzie apap :/
 
Gaga gratulacje <3
Ja mam wizyty co 3tyg, lekarz powiedział że będę częściej kontrolowana i bardziej będą na mnie zwraca uwagę ze względu na poronienie mi to w sumie na rękę bo ledwo wytrzymuje 3tyg. A teraz od wizyty dwa tyg i prenatalne A po prenatalnych tydzień i wizyta:) nie mogę się już doczekać A dopiero co byłam w piątek.
 
Ja do tej pory miałam wizytę umówioną po trzech tygodniach, zobaczymy jak jutro powie.

Bardzo się cieszę z Waszych wizyt i pięknych dzieciątek :) i @październikowe_love cieszę się że mdłości ustępują, oby już tak zostało.

Też myślałam o @Matkaroku dzisiaj. Mam nadzieję że wszystko u niej w porządku.
@agabre też nie pisała od dawien dawna.
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt [emoji7][emoji7][emoji7]

Ja idę w środę ale na nfz tylko kartę zalozy i badania. Bez usg. Prywatnie u swojego lekarza mialam koniec lutego a nastepna koniec marca. Ciekawe czy poznam plec[emoji3526] chce mi się zacząć coś szyć, strasznie marnuje ostatnio dnie, leżę i nic nie robię. Zaprowadze dzieci, odbiorę i to głównie tyle [emoji3526]na zmiane z mężem jakiś obiad sklece. Powiedzcie ze tez tak macie
 
Też jestem ciekawa czy na prenatalnych ujawni się maleństwo, fajnie by było :)

No pogoda zdecydowanie może sprzyjać złemu samopoczuciu i bólom głowy..
 
Witam się i ja, jestem Monika.
10t6d, termin wg OM 01.10
W listopadzie straciłam fasolkę jednak szybko udało się zajść w kolejną ciążę. Mam nadzieję że tym razem się uda ciążę donosić. Dziś usg genetyczne (trochę wcześnie jednak posłuchałam lekarza prowadzącego) i wg niego mała jest 5 dni starsza. Jestem z trójmiasta.
5 cm szczęścia. :)
Zobacz załącznik 950661
Cześć witamy w grupie.
Jesteś pierwsza z usg genetycznym.
Też jestem po poronieniu i również 10t6d. Aż nie mogę się jeszcze bardziej doczekać mojego usg. Tym razem musi się udać :)
 
Witam się i ja, jestem Monika.
10t6d, termin wg OM 01.10
W listopadzie straciłam fasolkę jednak szybko udało się zajść w kolejną ciążę. Mam nadzieję że tym razem się uda ciążę donosić. Dziś usg genetyczne (trochę wcześnie jednak posłuchałam lekarza prowadzącego) i wg niego mała jest 5 dni starsza. Jestem z trójmiasta.
5 cm szczęścia. :)
Zobacz załącznik 950661
Ojej piękne zdjęcie[emoji7]
Skąd jesteś? [emoji3526]
 
reklama
Witam się i ja, jestem Monika.
10t6d, termin wg OM 01.10
W listopadzie straciłam fasolkę jednak szybko udało się zajść w kolejną ciążę. Mam nadzieję że tym razem się uda ciążę donosić. Dziś usg genetyczne (trochę wcześnie jednak posłuchałam lekarza prowadzącego) i wg niego mała jest 5 dni starsza. Jestem z trójmiasta.
5 cm szczęścia. :)
Zobacz załącznik 950661
Witaj i gratuluję Kruszynki [emoji7] Piszesz "mała" - czyli potwierdzili Ci płeć na tym usg? Piękne to zdjęcie [emoji2956]
 
Do góry