reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2019

Mój gin powiedział ze wszystko jest w porządku I nie widzi sensu widywac z
Się częściej i wydawać 150 zł za wizyte . Po 28 tyg wtedy co 3 tygodnie
 
reklama
Ja chodzę na NFZ, także jak lekarz uważa, że konieczne są częste wizyty, to ja nie widzę problemu. :)
Jak dzisiaj u Was samopoczucie?
 
Ja chodzę na NFZ, także jak lekarz uważa, że konieczne są częste wizyty, to ja nie widzę problemu. :)
Jak dzisiaj u Was samopoczucie?
Zazdroszczę :)
Mi dziś głowa pęka. Cały dzień marzyłam, żeby się położyć i zamknąć oczy - tylko to mi pomaga. Zauważyłam, że ostatnio głowa boli mnie coraz częściej [emoji853]
 
Ja chodzę na NFZ, także jak lekarz uważa, że konieczne są częste wizyty, to ja nie widzę problemu. :)
Jak dzisiaj u Was samopoczucie?

Ja dzięki udanej wizycie dziś humor mam pozytywny, ale ogólnie miewam raczej huśtawke, często się wkurzam i to nawet bez większego powodu, albo wzruszam się na niekoniecznie bardzo wzruszających piosenkach :D ale za to pogoda dobija.. deszcz, śnieg, grad, wichura... brr.. jeszcze 30 min i do domku..
 
Zazdroszczę :)
Mi dziś głowa pęka. Cały dzień marzyłam, żeby się położyć i zamknąć oczy - tylko to mi pomaga. Zauważyłam, że ostatnio głowa boli mnie coraz częściej [emoji853]
Zastanawiam się czy ten ból głowy, to nie jest wina pogody, bo mnie też doskwiera, ale nie aż tak bardzo. Za to mdłości mnie męczą i nie wiem czy mam leżeć czy co robić.
 
Ja dzięki udanej wizycie dziś humor mam pozytywny, ale ogólnie miewam raczej huśtawke, często się wkurzam i to nawet bez większego powodu, albo wzruszam się na niekoniecznie bardzo wzruszających piosenkach :D ale za to pogoda dobija.. deszcz, śnieg, grad, wichura... brr.. jeszcze 30 min i do domku..
Hormony szaleją, ja też ostatnio płakałam bez powodu, ale emocje staram się opanować, nie chcę na nikim się wyżywać. :D
 
Śliczne dzieciątka. ja mam wizytę w środę więc zobaczymy. a prenatalne na 21.03....

ja dziś w pracy na spokojnie, ale wraz z nadejściem wieczoru znowu mnie łapie dołek... :( weźcie mnie kopnijcie w d...
Bo w pracy masz zajęte myśli, może wyszukaj sobie jakieś hobby, które zajmie Ci myśli?
 
reklama
Do góry