reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Osobiście bardzo drażnią mnie samozwańczy vlogowicze czy youtuberzy. Mogą mieć miliony widzów i nic mi z tego. W domu, jeśli już coś leci, to zazwyczaj jest to dokumentalny czy przyrodniczy kanał, NASA, etc. Nagranie na yt z sympozjum o tematyce, która mnie ciekawi (tak, wiem, nudna jestem [emoji6]). Lubię jak się profesjonaliści wypowiadają [emoji43]hehehe. Zdarzyło mi się kilka razy podejrzeć kogoś kto ma kanał na yt i zachowanie, miny, brak znajomosci tematu, czy kiepski zasób słów zniechęca. Nie wiem jak to jest z polskimi osobami, bo głównie oglądam po angielsku. Ale Amerykanie często prezentują poziom zerowy. Za znajomość tematu lubię New York Thrifter. Mieszka w ciekawym miejscu. Znajduje ciekawe rzeczy projektantów za grosze w lumpeksie i sprzedaje online. Wyraża się pięknie. Ma sporo wiedzy i jest normalna.
 
25_pixels vlogów nie oglądam. Czytam blogi, ot dla rozrywki. Jak czasopisma. Mniej poważne i bardziej. Poruszające ciekawe tematy, odnoszące się do konkretnych źródeł, rezenzje i testy produktów, analizy chemiczne kosmetyków lub po prostu rodzicielskie bzdurki z przymrużeniem oka :)
 
Ale mnie muli !!!
Chyba dzis drugi raz odwiedze kibelek. Kurde sa takie dni ze nic super, ale i sa takie jak dzis co mi wszystko szkodzi. Ide sie myc i do lozka moze to jakos przetrzymam. papa
 
reklama
Do góry