reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Loli05 bardzo mi przykro. Przytulam.
@Czoperka ja dość często tak miałam plus lekko czerwone plamienia. Lekarz mi ciagle mówi, że to się bardzo często w ciąży zdarza i nie ma co panikować, chyba, że jest to intensywny czerwony kolor. Zaraz po tym zadzwonili do mnie z wynikami, dowiedziałam się, że mam za mało progesteronu i muszę brać. Od kiedy biorę już nie ma ani tych nitek, ani plamień. A pielęgniarka mi powiedziała, że to raczej nie ma związku... ale jeśli masz mieć spokojną głowę, to skonsultuj.
 
reklama
Dzwoniłam do przychodni i rozmawiałam z pielęgniarką. Powiedziała że dopóki mnie brzuch nie boli jak na okres i nie ma obfitego krwawienia to żebym się nie martwiła. Jeśli coś się pogorszy to mam przyjechać. Potwierdziła też że coś takiego może być po seksie, a wczoraj zaliczyliśmy przytulanki. Mam odpoczywać na wszelki wypadek, więc jutrzejsze zajęcia zumby odwołalam. Wizytę mam za tydzień.
 
Witam wszystkie dziewczyny serdecznie! Czytam Was od samego początku Teraz dopiero postanowiłam się ujawnić [emoji39] Jestem po dwóch wizytach Dzisiaj serduszko pięknie bije dzidzia 3,5 cm OM 22.grudzien 18.03. mam pranatalne. To będzie moje (uwaga!!) piąte dziecko. Od razu uprzedzam każde planowane i wyczekane. My z mężem to tacy wariaci Zawsze chcieliśmy trójkę a jak już najmłodsze ma ok rok to zaczynamy gadać o kolejnym i się staramy Ale teraz to już ostatni raz hihi
 
@Baeda Gratulacje:D
@etatnamame Twobie rowniez:) a na kiedy termin?
Termin mi wyznaczył lekarz na pierwszej wizycie na 29.wrzesien ale nie pytał o cykle a zawsze miałam 32 nawet do 35. Z moich wyliczeń wychodzi ze termin na 02.10. Dlatego jestem z Wami i czytam od początku i już nie chce zmieniać grupy hihi Bo trochę Was poznałam i się przyzwyczaiłam Zobaczę jaki będzie termin po prenatalnych
 
reklama
Do góry