reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dziewczyny dziś przy podcieraniu zauważyłam kilka czerwonawych niteczek w śluzie, czy któraś z Was tak miała?
 
reklama
Czesc Dziewczyny. Witam nowe i gratuluje.
@Klaudia555 termin zostaje na razie ten sam 1.10. Gin powiedziala ze zobaczymy po prenatalnych.
@patkapateczka chyba ja napedzilam taka atmosfere wczoarj. Przepraszam. Wszystko bedzie dobrze.
Ginka mowila ze to normalne ze objawy mijaja.
Agata_20 ale najwaznijsze ze dziadzia ok. Ale wspolczuje, w koncu sie to musi skonczyc.
Ja zjadlam sniadanie dopiero. Wstalam przed 11. Noc jak zwykle przerywana na czytanie czy lezenie plackiem az zasne. A juz myslalam ze dzis chociaz pospie bo juz bez nerwow. Chyba mi sie jakis niespacz nocny szykuje i sie mam przyzwyczaic;P tfu tfu
 
Czesc dziewczyny,dzis rano mialam jakies malutkie brazowe plamki jak sie podcieralam,bylam w szpitalu na skanie i juz serce nie bije.ciaza sie nie rozwijala,czekam teraz zeby sie rozkrecilo ale to moze .stalo sie to czego sie najbardziej obawialam czyli poronienia.zycze wam zdrowych i donoszonych ciaz.
 
Czoperka a może to nie krew. Może masz czerwoną bielizne. Sprawdzałaś tak dokładnie?
Loli05 biedactwo. Przytulam i bardzo współczuję . Bardzo mi przykro.
 
Czesc dziewczyny,dzis rano mialam jakies malutkie brazowe plamki jak sie podcieralam,bylam w szpitalu na skanie i juz serce nie bije.ciaza sie nie rozwijala,czekam teraz zeby sie rozkrecilo ale to moze .stalo sie to czego sie najbardziej obawialam czyli poronienia.zycze wam zdrowych i donoszonych ciaz.
Loli tak mi przykro :(
 
Czoperka a może to nie krew. Może masz czerwoną bielizne. Sprawdzałaś tak dokładnie?
Loli05 biedactwo. Przytulam i bardzo współczuję . Bardzo mi przykro.
Na pewno to nie od bielizny. Teraz jak się podcierałam to też jedna była, taka bardzo blada, niezauważalna prawie.
 
Czesc dziewczyny,dzis rano mialam jakies malutkie brazowe plamki jak sie podcieralam,bylam w szpitalu na skanie i juz serce nie bije.ciaza sie nie rozwijala,czekam teraz zeby sie rozkrecilo ale to moze .stalo sie to czego sie najbardziej obawialam czyli poronienia.zycze wam zdrowych i donoszonych ciaz.
Bardzo mi przykro kochana :(
 
Loli05 strasznie Ci wspolczuje! Trzymaj sie mocno.
Czoperka poobserwuj jeszcze ale jak sie martwisz jedz i sprawdz w jakims szpitalu.
 
reklama
Do góry