reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cześć. Ja byłam wczoraj u lekarza dał mi skierowanie na wszystkie badania ale usg mi nie zrobił bo powiedział że to 6 tydzień i może nie zobaczyć jeszcze serca a wtedy ja się będę denerwować. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Miałam okropnie wysokie ciśnienie wczoraj u niego 160/85 nigdy takiego nie miałam ja raczej z tych co mają za niskie. [emoji14] Następna wizyta za 4 tygodnie to będzie 10 tydzień, i wtedy założy kartę ciąży i zrobi usg. Nie wiem czy się martwić. 4 tygodnie to kupa czasu osiwieje chyba przez ten czas. :D
Nie martw się, tylko dbaj o siebie. [emoji3526]
 
reklama
O te
Screenshot_20190302-091127.jpeg
 
Witam :)

Carenik gratuluję udanej wizyty :)

Matkaroku to super jak wszyscy się cieszą, to daje duże, psychiczne wsparcie :)

Dorota witaj! Jak mówisz, że za staro się czujesz na ciąże to z ciekawości, ile Masz lat? Jeśli wolno zapytać. Co do mdłości to współczuję.. Niestety nie ma żadnego cudownego sposobu na to..
 
Cześć. Ja byłam wczoraj u lekarza dał mi skierowanie na wszystkie badania ale usg mi nie zrobił bo powiedział że to 6 tydzień i może nie zobaczyć jeszcze serca a wtedy ja się będę denerwować. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Miałam okropnie wysokie ciśnienie wczoraj u niego 160/85 nigdy takiego nie miałam ja raczej z tych co mają za niskie. :p Następna wizyta za 4 tygodnie to będzie 10 tydzień, i wtedy założy kartę ciąży i zrobi usg. Nie wiem czy się martwić. 4 tygodnie to kupa czasu osiwieje chyba przez ten czas. :D
Z jednej strony ma racje z drugiej ja bym wolala troszke szybciej wizyte bo panikara jestem:)ale po 4 tygodniach to juz wszystko bedzie widac ladnie
 
Ja do swojej wizyty muszę jeszcze ponad tydzień czekać, ostatnia była 8 lutego i było widać tylko zarodek, też nie mogę się już doczekać.
 
9+4
Czesc dziewczyny!
Witam nowe ciażowki i gratuluje udanych wizyt :)
Ja mam wizyte z pon ale mam stresa nieziemskiego.
 
reklama
Do góry