reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
8+2
@październikowe_love super wiadomosci:)
ja mialam cc na cito ale maz byl przy mnie. Teraz bym chciala sn ale czuje ze jak zwykle wyjdzie cc. Majac 22 lata mialam skracana szyjke macicy z powodu duzej nadzerki i to moze byc powod ze sie nie bedzie szyjka rozwierac. eh na razie nie ma co myslec.
 
Takie tam :p wlasnie pod drodze z pracy mnie naszło. Mam jeszcze gruszki:D chyba mnie rozerwie :)
 

Załączniki

  • 1550778174349.jpg
    1550778174349.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 79
Mi jest ciagle zimno. Odkąd jestem w ciąży. Wcześniej było mi wiecznie gorąco. Teraz zamarzam w domu
 
8+2
@październikowe_love super wiadomosci:)
ja mialam cc na cito ale maz byl przy mnie. Teraz bym chciala sn ale czuje ze jak zwykle wyjdzie cc. Majac 22 lata mialam skracana szyjke macicy z powodu duzej nadzerki i to moze byc powod ze sie nie bedzie szyjka rozwierac. eh na razie nie ma co myslec.

8+2? Czy to oznacza poród 1 października? ;) fajna data :)
 
reklama
No. Nadrobiłam was. Ale ledwo żyje, zimno mi.. od kąd jestem w ciąży mi zimno, tak jak wam.
@Liza gratulacje i witaj wśród nas ;)
@25_pixels no z tym jedzeniem to jest mega plus- no a odnośnie grupowych porodów które są w Stanach szalenie modne (widziałam nie raz w tv w różnych programach) to dla mnie jest nie do pojęcia, a jeszcze to jak teściowie, babcie, dziadki, żony, matki i kochanki, czyhają z ajfonem przy cipie rodzącej aż wyjdzie dzidziuś.. nosz trzeba być szurniętym.
@październikowe_love super kochana, dobre wieści! Ciesze sie razem z Tobą.

Coś mnie chyba bierze. Caly dzień dziś nie mdliło mnie aż tak i właśnie zaczęlo. Ide spać.
 
Do góry