reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki [emoji176] nie wiem czy to nie za wcześnie ale od rana męcza mnie takie mdłości że zaraz zwymiotuje na biurko w pracy a pracuje w bankowości więc nie mogę iść do domu od tak... [emoji52] Ale mam nadzieję że to dobry znak. Nie dopuszczam do siebie myśli się się znowu nie udało będę z wami październikowa kochane [emoji6]
 
Witam wszystkie październikowe mamy. Jestem marcóweczką z 2015 roku. Wczoraj dwa pozytywne testy. Myśleliśmy o rodzeństwie dla synka i przez kilka ostatnich miesięcy pozwoliliśmy życiu zdecydować. No i bam . Jestem trochę przerażona. Nie wiem czy cieszyć się, czy schować pod kołdrę i już z niej nie wychodzić. Czuję się fizycznie nienajlepiej - zmęczona, senna i momentami mam mdłości. Nie mam czasu nawet na spokojnie się oswoić z nowym stanem, ułożyć myśli, bo starszak i praca na głowie...
 
@Martefka hej! no jasne, że się cieszyć! Dziecko to zawsze wielkie szczęście, a tym bardziej, że planowaliście rodzeństwo :)
My też planowaliśmy, radość wielka ale też przez chwilę miałam myśl "jak ja dam radę?!". W domu mam synka, który ma rok i dwa miesiące ;) po jednym dniu mi przeszły te myśli i wiem, że będzie cudownie, chociaż na początku na pewno ciężko momentami ;)
 
@Martefka hej! no jasne, że się cieszyć! Dziecko to zawsze wielkie szczęście, a tym bardziej, że planowaliście rodzeństwo :)
My też planowaliśmy, radość wielka ale też przez chwilę miałam myśl "jak ja dam radę?!". W domu mam synka, który ma rok i dwa miesiące ;) po jednym dniu mi przeszły te myśli i wiem, że będzie cudownie, chociaż na początku na pewno ciężko momentami ;)
Hej, widzę że grupa październikowe mamy 2019 już powstała ;) wpadłam do was przeczytać jakie macie objawy na ten moment ;) u mnie tydzień temu pozytywny test termin z om na 5.10 również mam synka który ma 17 miesięcy myślę że strach zawsze będzie zanim pojawi się drugie dziecko jak pierwsze na nie zareaguje ;)
Życzę powodzenia każdej z was :) pozdrawiam
 
@Adrianna.em Dziękuję za słowa otuchy. Tak, to prawda, dzieci to skarb. A rodzeństwo to piękna rzecz. I tych myśli się staram trzymać. Ale nie da się ukryć że to przewraca mój już całkiem nieźle poukładany świat totalnie do góry nogami ;). Myślę, że te obawy towarzyszą każdej z nas. Ale kto jak nie my dla radę ;)
 
@Adrianna.em Dziękuję za słowa otuchy. Tak, to prawda, dzieci to skarb. A rodzeństwo to piękna rzecz. I tych myśli się staram trzymać. Ale nie da się ukryć że to przewraca mój już całkiem nieźle poukładany świat totalnie do góry nogami ;). Myślę, że te obawy towarzyszą każdej z nas. Ale kto jak nie my dla radę ;)
U mnie na pokładzie 2-latek oraz 3,5-latek (w maju 4) więc też będzie wesoło :D tyle że ja jeszcze nie zdążyłam sobie poukładać całkiem świata i póki co jestem etatową mamuśką :D tyle tylko że prowadzę Zumbe wieczorem, to tak poza dzieciowym etatem haha. Chociaż możliwe że kroi mi się praca na pół etatu to chociaż te pół roku coś porobie.
Będzie dobrze :D
 
reklama
@Czoperka No to będziesz miała wesoło. :) Ale nasz fantastyczną różnicę wieku dla dzieciaczków i będzie wspaniale, bo w późniejszym etapie będą miały mnóstwo wspólnych spraw ;)
 
Do góry