reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Super a jak tam wyniki? Mi wyszly dobrze i lekarz stwierdził ze moge słodyczy jeść do woli :D a ja sie śmieje ze gdybym tylko miała na nie ochotę to bym skorzystała :) a Was dziewczyny ciagnie do słodkiego? U mnie dziewczynka i wolę owoce :)
Dobre wyniki, na czczo to nawet nieco poniżej normy :D ja to akurat nie umiem sobie odmówić słodyczy, nie jem ich może jakoś na potęgę ale od czasu do czasu coś tam skubne :D
 
reklama
Super a jak tam wyniki? Mi wyszly dobrze i lekarz stwierdził ze moge słodyczy jeść do woli :D a ja sie śmieje ze gdybym tylko miała na nie ochotę to bym skorzystała :) a Was dziewczyny ciagnie do słodkiego? U mnie dziewczynka i wolę owoce :)

U mnie niestety wyniki powyżej normy po pierwszej godzinie, pozostałe dwa w normie, dziś byłam u diabetyka, na razie muszę wprowadzić dietę o niskim indeksie glikemicznym i mierzyć cukier 4 razy dziennie :( także żegnam się ze słodyczami, choć wcale tak dużo ich nie jadłam, bardziej owoce, ale będę tęsknić za arbuzem :(
 
Co tutaj taka cisza? Ja Wam mija weekend dziewczyny? :)
To się przywitam :) też jestem po krzywej (w piątek), ale nie mam wyników jeszcze. Tylko tyle, że cukier przed badaniem miałam wg glukometra 92 lub 99. Bo usłyszałam 92, a jak podpisywałam kartę, było napisane 99, więc sama nie wiem. Mam nadzieję, że wyniki będą jutro w necie, papierowe odbieram we wtorek. Toxo mam nadal ujemne(to akurat już jest na stronie), czyli odżywiam się ok, a moje kotki są zdrowe :)
 
To się przywitam :) też jestem po krzywej (w piątek), ale nie mam wyników jeszcze. Tylko tyle, że cukier przed badaniem miałam wg glukometra 92 lub 99. Bo usłyszałam 92, a jak podpisywałam kartę, było napisane 99, więc sama nie wiem. Mam nadzieję, że wyniki będą jutro w necie, papierowe odbieram we wtorek. Toxo mam nadal ujemne(to akurat już jest na stronie), czyli odżywiam się ok, a moje kotki są zdrowe :)
Mam nadzieję, że Twoje wyniki będą jak najlepsze :)
Ja czytam akurat o diecie z niskim indeksem glikemicznym i ustalam sobie zasady, ogólnie nie jest źle i tak sporo produktów z niskim IG miałam w swojej diecie, tylko te słodycze ;)
 
Właśnie wróciłam zerknąć, co tutaj słychać. Dziewczyny zgłaszają do prywatnego forum, jak ktoś już pisze więcej i jak się kilka osób uzbiera, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość niestety.
 
Hej cisza tutaj bo jest jeszcze wątek prywatny. Tam za to ciężko nadrobić jeden dzień :D
To wiele wyjaśnia ;) no cóż muszę uzbroić się w cierpliwość :)
Rano mierzyłam cukier, na czczo miałam 89, teraz czekam na pomiar po śniadaniu. Specjalnie zrobiłam sobie na słodko (placuszki bananowe z jogurtem i nektarynką) żeby zobaczyć co będzie, lekarz w pierwszym tygodniu kazał mi tak testować :)
 
reklama
To wiele wyjaśnia ;) no cóż muszę uzbroić się w cierpliwość :)
Rano mierzyłam cukier, na czczo miałam 89, teraz czekam na pomiar po śniadaniu. Specjalnie zrobiłam sobie na słodko (placuszki bananowe z jogurtem i nektarynką) żeby zobaczyć co będzie, lekarz w pierwszym tygodniu kazał mi tak testować :)
Aż mi zrobiłaś ochotę takimi placuszkami ;)
Są chyba dwie mamusie z cukrzycą i też metodą prób i błędów póki co testują co mogą jeść.
 
Do góry