reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
No większośc dziewczyn ma właśnie takie małe, na szkole rodzenia z 20 dziewczyn z 3 wraz ze mną miało taka duża :p nawet położna prowadząca zajęcia pierwszy raz widziała tą dużą także po prostu mam wersję nowej książeczki i tyle :)
To dziwne bo przecież książeczkę miałam zakładaną pod koniec marca ;) ale pewnie najpierw trzeba stare wykorzystać.
 
To dziwne bo przecież książeczkę miałam zakładaną pod koniec marca ;) ale pewnie najpierw trzeba stare wykorzystać.
wiesz co mój ginekolog ma takie, ale drugi w tej samej placówce wydaje te małe ;) .. to tylko książeczka w swoich dokumentach itd będzie miał przecież wszystko uzupełnione :) także nie ma co sobie głowy tym zawracać :)
 
wiesz co mój ginekolog ma takie, ale drugi w tej samej placówce wydaje te małe ;) .. to tylko książeczka w swoich dokumentach itd będzie miał przecież wszystko uzupełnione :) także nie ma co sobie głowy tym zawracać :)
nie planuję się tym martwić :D choć jak lekarz mi ją dał to się zdziwiłam, że to tak wygląda ta słynna karta przebiegu ciąży ;) taka niepozorna :D
 
Ja idę jutro i też kupiłam pomarańczową :D choć zdziwiłam się, bo pani w aptece zaproponowała mi glukozę o smaku coli ;)

Słyszałyście może dziewczyny o czymś takim jak ankieta ryzyka wystąpienia depresji poporodowej? Miała może któraś z was robioną?
Ja miałam Cos kolo 10tc, ginka mi Kazała zrobić na necie i wpisać w kartę ilość jaka wyjdzie. :)
 
Tak mój ginekolog na 1 albo 2 wizycie jak się zgłosiłam z ciąża, dał mi taka ankietę do wypełnienia o depresji. teraz wszystkie kobiety w ciazy muszą to wypełniać jakieś nowe przepisy weszly itd :) nawet w książeczce ciążowej mam specjalną rubrykę na uzupełnienie wyniku ;)
To ja ani nie mam książeczki, w której jest jaka kolwiek wzmianka o depresji ani lekarz slowa nie wspominał o jakiejś ankiecie..
 
Jestem już po glukozie, sam roztwór smakował jak przesłodzony sok pomarańczowy, nie miałam problemu z wypiciem, potem byłam tylko lekko śpiąca i nawet czas mi się nie dłużył :D
 
reklama
Czekam właśnie na ostatnie pobranie, nie było tak źle. Miałam Smakową, pomarańczowa :) przez pierwsze 30 min trochę mdliło, ale teraz już z górki.
Super a jak tam wyniki? Mi wyszly dobrze i lekarz stwierdził ze moge słodyczy jeść do woli :D a ja sie śmieje ze gdybym tylko miała na nie ochotę to bym skorzystała :) a Was dziewczyny ciagnie do słodkiego? U mnie dziewczynka i wolę owoce :)
 
Do góry