reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja idę jutro i też kupiłam pomarańczową :D choć zdziwiłam się, bo pani w aptece zaproponowała mi glukozę o smaku coli ;)

Słyszałyście może dziewczyny o czymś takim jak ankieta ryzyka wystąpienia depresji poporodowej? Miała może któraś z was robioną?
Tak mój ginekolog na 1 albo 2 wizycie jak się zgłosiłam z ciąża, dał mi taka ankietę do wypełnienia o depresji. teraz wszystkie kobiety w ciazy muszą to wypełniać jakieś nowe przepisy weszly itd :) nawet w książeczce ciążowej mam specjalną rubrykę na uzupełnienie wyniku ;)
 
reklama
To jaka masz ksiazeczke?
stanowczo za duża jest bo ledwo mi się mieści w teczki, które dają ;)
20190708_140158.jpg
 
Tak mój ginekolog na 1 albo 2 wizycie jak się zgłosiłam z ciąża, dał mi taka ankietę do wypełnienia o depresji. teraz wszystkie kobiety w ciazy muszą to wypełniać jakieś nowe przepisy weszly itd :) nawet w książeczce ciążowej mam specjalną rubrykę na uzupełnienie wyniku ;)
Mam taką małą rozmiar A6 i nic tam nie ma, w przyszłym tygodniu mam wizytę u gina to spytam się go :)
 
Mam taką małą rozmiar A6 i nic tam nie ma, w przyszłym tygodniu mam wizytę u gina to spytam się go :)
No większośc dziewczyn ma właśnie takie małe, na szkole rodzenia z 20 dziewczyn z 3 wraz ze mną miało taka duża :p nawet położna prowadząca zajęcia pierwszy raz widziała tą dużą także po prostu mam wersję nowej książeczki i tyle :)
 
reklama
Ty jestes z Wroclawia, a mozna spytac, gdzie chodzisz do ginekologa?
Chodzę do Luxmedu :) Miałam dziś rano wizytę u położnej, ale była bardzo zdziwiona tym pytaniem, a właśnie na szkole rodzenia dowiedziałam się o tym i żadna z dziewczyn uczestniczących nie była zaskoczona.
 
Do góry