reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Mi też nikt o badaniupiersi w ciąży nie mówił, ale wcześniej ok raz do roku kierował mnie na usg ginekolog
 
Omg gdzie to pisze?
Badania USG w ciąży
USG położnicze I-trymestru, USG genetyczne300 zł
USG II-trymestru, USG połówkowe300 zł
USG III-trymestru300 zł
USG położnicze I-trymestru genetyczne / USG II–trymestru – USG połówkowe / USG III- trymestru genetyczne
dla pacjentek które nie prowadzą ciąży w Ginemedica
400 zł
Dopłata do badania w ciąży mnogiej do I trymestru , II trymestru, III trymestru150 zł
Wydruk zdjęcia kolorowego 3D wykonane w trakcie USG położniczegodopłata 50 zł
USG serca płodu300 zł
USG serca płodu ciąża mnoga400 zł
USG położnicze z oceną przepływów200 zł

KTG jest za 100 zł, 70 zł dla pacjentek Ginemedica
 
W ginemedice 100 zl? W cenniku 300...
Na ich stronie widzialam ingo o 100zl jesli nie prowadzę tam ciąży.
Przed chwilą dzwonilam i Pani potwierdzila cenę 100zl wiec nie wiem gdzie widzisz 300zl :)
978649
 
Badania USG w ciąży
USG położnicze I-trymestru, USG genetyczne300 zł
USG II-trymestru, USG połówkowe300 zł
USG III-trymestru300 zł
USG położnicze I-trymestru genetyczne / USG II–trymestru – USG połówkowe / USG III- trymestru genetyczne
dla pacjentek które nie prowadzą ciąży w Ginemedica
400 zł
Dopłata do badania w ciąży mnogiej do I trymestru , II trymestru, III trymestru150 zł
Wydruk zdjęcia kolorowego 3D wykonane w trakcie USG położniczegodopłata 50 zł
USG serca płodu300 zł
USG serca płodu ciąża mnoga400 zł
USG położnicze z oceną przepływów200 zł

KTG jest za 100 zł, 70 zł dla pacjentek Ginemedica
No to teraz zdurnialam już jaka jest cena?
Zapytalam o cenę USG SERCA PLODU U KARDIOLOGA i powiedziala 100zl.
Napisalam do nich na fb zapytanie o cene, bo niestety nie widzę nigdzie w necie info o cenniku takim jak wysłałaś. Chociaż szczerze to Twoja cena pewnie jest ta właściwa, nie moja.
 
Ostatnia edycja:
Badania USG w ciąży
USG położnicze I-trymestru, USG genetyczne300 zł
USG II-trymestru, USG połówkowe300 zł
USG III-trymestru300 zł
USG położnicze I-trymestru genetyczne / USG II–trymestru – USG połówkowe / USG III- trymestru genetyczne
dla pacjentek które nie prowadzą ciąży w Ginemedica
400 zł
Dopłata do badania w ciąży mnogiej do I trymestru , II trymestru, III trymestru150 zł
Wydruk zdjęcia kolorowego 3D wykonane w trakcie USG położniczegodopłata 50 zł
USG serca płodu300 zł
USG serca płodu ciąża mnoga400 zł
USG położnicze z oceną przepływów200 zł

KTG jest za 100 zł, 70 zł dla pacjentek Ginemedica
978656
Znalazłam i jest Twoja cena.
W recepcji patrzyła do kompa za cena :(
 
No to teraz zdurnialam już jaka jest cena?
Zapytalam o cenę USG SERCA PLODU U KARDIOLOGA i powiedziala 100zl.
Napisalam do nich na fb zapytanie o cene, bo niestety nie widzę nigdzie w necie info o cenniku takim jak wysłałaś. Chociaż szczerze to Twoja cena pewnie jest ta właściwa, nie moja.


Wejdz sobie w tego linka:


Na poczatku bedziesz miec foto kobiety w ciazy, pozniej lekarze - wizytowki, a po tym cennik.

Ja nie wiem szczerze. 100 zł to KTG pytanie czy to to, czy usg serca plodu. Kardiologiem jest Elzbieta Kukawczynska, jesli dasz umow wizyte to pokazuje echo serca tak jakby w cenie 100 i 70 zł. Nie wiem, Ty jestes pewnie juz umowiona. U niej wizyta jest na 23.07 co w moim przypadku daje ostatni dzien 28 tygodnia.

Wizyte u gin. mam za tydzien, wiec spytam. na KTG zawsze mozna sie umowic i robia obowiazkowo przed porodem i po terminie porodu. Obawiam się, ze 100 zł to moze za malo, ale moge sie mylic.
 
Wejdz sobie w tego linka:


Na poczatku bedziesz miec foto kobiety w ciazy, pozniej lekarze - wizytowki, a po tym cennik.

Ja nie wiem szczerze. 100 zł to KTG pytanie czy to to, czy usg serca plodu. Kardiologiem jest Elzbieta Kukawczynska, jesli dasz umow wizyte to pokazuje echo serca tak jakby w cenie 100 i 70 zł. Nie wiem, Ty jestes pewnie juz umowiona. U niej wizyta jest na 23.07 co w moim przypadku daje ostatni dzien 28 tygodnia.

Wizyte u gin. mam za tydzien, wiec spytam. na KTG zawsze mozna sie umowic i robia obowiazkowo przed porodem i po terminie porodu. Obawiam się, ze 100 zł to moze za malo, ale moge sie mylic.
Kochana masz racje. USG 300 a KTG 100 a u nas wazne jest zrobienie USG.
Jestem umowiona na 9 lipca ale juz teraz nie wiem gdzie i na co?
Aj chyba nie ma co rejestrować się przez neta tylko trzeba telefonicznie i pięć razy mówić na co chcę.
Różnica jest 100 a 300 zl.

U mnie nie widać USG dla ciąży pojedynczej jakbym chciała zarejestrować sie przez neta, jedt ECHO i USG ciąża mnoga.
978660
 
Ostatnia edycja:
4 lata temu miałam robione USG serca płodu i już wtedy płaciłam 260zl, więc wydaje mi się, że ta cena 300zl jest tą właściwą. Ale mogę się mylić.

Jeśli chodzi o USG piersi to ani w pierwszej ciąży, ani teraz lekarz nie mówił mi nic na ten temat. A jest to dwóch różnych lekarzy. Ale przy następnej wizycie zapytam z ciekawości kiedy najlepiej zrobić.
 
reklama
4 lata temu miałam robione USG serca płodu i już wtedy płaciłam 260zl, więc wydaje mi się, że ta cena 300zl jest tą właściwą. Ale mogę się mylić.

Jeśli chodzi o USG piersi to ani w pierwszej ciąży, ani teraz lekarz nie mówił mi nic na ten temat. A jest to dwóch różnych lekarzy. Ale przy następnej wizycie zapytam z ciekawości kiedy najlepiej zrobić.
Na 100% jest to cena 300zl. Tylko co teraz? Info od Pani pracującej tam ze 100zl. Jadę, robię badanie i przy płatności szok :eek:
 
Do góry