reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja jutro jadę do Łodzi na badanie Echo serca płodu, jest to chyba coś innego niż to o czym pisalyscie (usg), ale u mnie też jest to w cenie 300zl

Badania piersi podczas ciąży też nie miałam, tylko przy normalnej wizycie (nie ciążowej). W ciąży nawet nie wiem czy się robi badanie palpacyjne, bo piersi się zmieniają, rosną, puchną i przede wszystkim w kanalikach zaczyna pojawiac się powoli siara/mleko, więc to też ma wpływ na ich kształt i ew. jakieś zgrubienia.
I jeśli dobrze pamiętam to jak kiedyś lekarz wyjaśniał mi jak takie badanie robić samemu to na pewno znaczenie miało, żeby robić to w tym samym dniu miesiąca i w miarę tym samym dniu cyklu, nie pamiętam już czy przed okresem czy jakiś tydzień po okresie.
 
reklama
Ja jutro jadę do Łodzi na badanie Echo serca płodu, jest to chyba coś innego niż to o czym pisalyscie (usg), ale u mnie też jest to w cenie 300zl

Badania piersi podczas ciąży też nie miałam, tylko przy normalnej wizycie (nie ciążowej). W ciąży nawet nie wiem czy się robi badanie palpacyjne, bo piersi się zmieniają, rosną, puchną i przede wszystkim w kanalikach zaczyna pojawiac się powoli siara/mleko, więc to też ma wpływ na ich kształt i ew. jakieś zgrubienia.
I jeśli dobrze pamiętam to jak kiedyś lekarz wyjaśniał mi jak takie badanie robić samemu to na pewno znaczenie miało, żeby robić to w tym samym dniu miesiąca i w miarę tym samym dniu cyklu, nie pamiętam już czy przed okresem czy jakiś tydzień po okresie.

Na 100 % 300 zł. Za 100 zł bylo KTG. Ja myslalam o piersiach dlatego, ze raz sa w ksiazeczce ciazy, dwa zwykle sama badalam, a trzy ja mialam kilka torbieli, wiec u mnie panika, ze to jakos wplynie na brak pokarmu, ale ja zawsze glupoty w glowie. Czarnowidztwo.
 
Ja jutro jadę do Łodzi na badanie Echo serca płodu, jest to chyba coś innego niż to o czym pisalyscie (usg), ale u mnie też jest to w cenie 300zl

Badania piersi podczas ciąży też nie miałam, tylko przy normalnej wizycie (nie ciążowej). W ciąży nawet nie wiem czy się robi badanie palpacyjne, bo piersi się zmieniają, rosną, puchną i przede wszystkim w kanalikach zaczyna pojawiac się powoli siara/mleko, więc to też ma wpływ na ich kształt i ew. jakieś zgrubienia.
I jeśli dobrze pamiętam to jak kiedyś lekarz wyjaśniał mi jak takie badanie robić samemu to na pewno znaczenie miało, żeby robić to w tym samym dniu miesiąca i w miarę tym samym dniu cyklu, nie pamiętam już czy przed okresem czy jakiś tydzień po okresie.
Kolejny raz dzwonilam rano do Ginemedica i babka powiedziala że Echu serca płodu to wlasnie jest Usg serduszka i kosztuje 300zl.
Moja wizuta jest 9 lipca ale na 100% nie wiem czy będę robiła, pomyślimy jeszcze nad tym.
 
Na 100 % 300 zł. Za 100 zł bylo KTG. Ja myslalam o piersiach dlatego, ze raz sa w ksiazeczce ciazy, dwa zwykle sama badalam, a trzy ja mialam kilka torbieli, wiec u mnie panika, ze to jakos wplynie na brak pokarmu, ale ja zawsze glupoty w glowie. Czarnowidztwo.
Faktycznie jest w książeczce miejsce na badanie piersi, a wcześniej nie zwróciłam na to uwagi. No jeśli miałaś jakieś przejścia to nie dziwię się, że martwisz się i chcesz zbadać.
 
reklama
Do góry