reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Prenatalne i kolejne połówkowe dr Curyło. Fajny lekarz. Duuuuużi mówił o dzidziusiu, pokazywał wszystko. Poprosił do gabinetu mojego męża i mamę, więc dwie ważne dla mnie osoby oglądały bobasa i........ Płakali razem :)

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 2 lata temu pracowal w moim szpitalu i byl przy porodzie mojej bratowej :p

A ciaze tez prowadzisz u niego? Czy po prostu chodzisz do Ginemedica tylko na badanie trymestrow ciazy?
 
Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się do szkoły rodzenia. Kiedy najlepiej sie zapisać? Byc moze jest ktoś z Krakowa i może polecić jakąś konkretną?
 
Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 2 lata temu pracowal w moim szpitalu i byl przy porodzie mojej bratowej :p

A ciaze tez prowadzisz u niego? Czy po prostu chodzisz do Ginemedica tylko na badanie trymestrow ciazy?
Do Wrocławia mam 40 km i w Ginemedica robię tylko badania, a ciążę prowadzi mi dr Żołnierczyk, który przyjmuje u mnie w szpitalu tj Strzelin :)
Chciałam aby badanie prenatalne i połówkowe zrobił inny lekarz, nie prowadzący.
 
Do Wrocławia mam 40 km i w Ginemedica robię tylko badania, a ciążę prowadzi mi dr Żołnierczyk, który przyjmuje u mnie w szpitalu tj Strzelin :)
Chciałam aby badanie prenatalne i połówkowe zrobił inny lekarz, nie prowadzący.

Ja mam polowe mniej - 20 km :p Ja co prawda chodze do Ginemediki, ale tez akurat na prenatanym i polowkowym ide do innego lekarza, a scislej lekarki. W moim przypadku bedzie to Joanna Gaweł.
 
Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się do szkoły rodzenia. Kiedy najlepiej sie zapisać? Byc moze jest ktoś z Krakowa i może polecić jakąś konkretną?
Ja się wybieram do szkoły rodzenia, zapisałam się dobry czas temu :) teraz tylko czekam na info kiedy odbędą się 1 zajęcia :) .
Z Krakowa nie jestem więc nie pomogę :)
 
Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się do szkoły rodzenia. Kiedy najlepiej sie zapisać? Byc moze jest ktoś z Krakowa i może polecić jakąś konkretną?
Ja się wybieram do szkoły rodzenia na Ujastek. Są tam darmowe zajęcia po 21 tc, jedyny warunek to wybór położnej środowiskowej z tego szpitala:)
 
reklama
Do góry